Ayakkabının tabanı ayak acıtıyor

183206

Megapat
Makaleler
1
Günde 10 saat garsonluk yapıyorum ve ayakta durmaktan, yürümekten ayağım çok acıyor. Eve gelince ayakta duramayacak hale geliyorum. Ayakkabım çok kaliteli değil. Acaba Flo gibi ayakkabıcılara gitsem ve rahat, yumuşak bir ayakkabı tabanı istediğimi söylesem bir işe yarar mı? Verdikleri taban ayakkabıya kesin uyuyor mu? Çok fark ediyor mu bir de? Acıyı tamamen kesmese de en azından su toplamasını bir nebze engellese de olur.

Günde 10 saat garsonluk yapıyorum ve ayakta durmaktan, yürümekten ayağım çok acıyor. Eve gelince ayakta duramayacak hale geliyorum. Ayakkabım çok kaliteli değil. Acaba flo gibi ayakkabıcılara gitsem ve rahat, yumuşak bir ayakkabı tabanı istediğimi söylesem bir işe yarar mı? Verdikleri taban ayakkabıya kesin uyuyor mu? Çok fark ediyor mu bir de? Acıyı tamamen kesmese de en azından su toplamasını bir nebze engellese de olur.

Flo'nun tabanlarını bende kullanıyorum. Gayet güzeller ayak numaran kaç ise aynısını veya 1 küçüğünü almanı tavsiye ederim.

Öncelikle çalışırken bunları yaşaman beni fazlasıyla üzdü. Ve ayakkabı tabanı için Flo'ya gitmene gerek yok oturduğun mahallende ayakkabıcı varsa onlarda da vardır. Ama Flo'daki mi daha rahattır yoksa mahallendeki ayakkabıcıdan aldığın mı bilemiyorum.

Günde 10 saat garsonluk yapıyorum ve ayakta durmaktan, yürümekten ayağım çok acıyor. Eve gelince ayakta duramayacak hale geliyorum. Ayakkabım çok kaliteli değil. Acaba Flo gibi ayakkabıcılara gitsem ve rahat, yumuşak bir ayakkabı tabanı istediğimi söylesem bir işe yarar mı? Verdikleri taban ayakkabıya kesin uyuyor mu? Çok fark ediyor mu bir de? Acıyı tamamen kesmese de en azından su toplamasını bir nebze engellese de olur.

Hocam elbette ayak tabanınız biraz daha rahat olacaktır. Fakat bacaklarınız ağrımaya devam eder. Kolay gelsin.

Geri
Yukarı