Ayaklı IPS veya PLS HDMI Monitör Tavsiyesi

Ben fabrika ayarında kullanıyorum. Kontrast ve parlaklık %75'te. Parlaklık gözünüzü rahatsız ederse biraz kısabilirsiniz. Renk kalibrasyonu falan yapılmış olarak geliyor zaten monitör. Diğer ayarları falan değiştirmeye gerek duymadım şimdilik.

Peki şimdi benim alacaklarım vga to hdmi ve hdmi kablosu dimi
hdmi kablosunu dönüştürücüye takacam onuda kasaya
görüntü gelir dimi?

Vga-hdmı kablo alırsanız yeterli olur. Bu kablonun bir tarafı hdmı diğer tarafı vga. Laptop'ta vga çıkış varsa ondan da görüntü alabilirsiniz bu kablo ile.

Dosya Ekleri

• hdmitp_vga_b.jpg
    hdmitp_vga_b.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 508
Vga-hdmı kablo alırsanız yeterli olur. Bu kablonun bir tarafı hdmı diğer tarafı vga. Laptop'ta vga çıkış varsa ondan da görüntü alabilirsiniz bu kablo ile.

Hocam internette arattım hepsi kutu gibi şeyler ve en az 100tl

nerde bulacam bu dedigini :S

Aşağıdaki sitelerde uygun fiyatlı çeviriciler mevcut. Oralardan bakabilirsiniz. Gittigidiyor daki satıcılara falan mesaj atarsanız işinizi görüp görmeyeceği hakkında yardımcı olurlar.

Hdmı To Vga Kablo Çevirici Dönüştürücü Görüntü GittiGidiyor'da 139359260
www.hizlial.com: S-link SL-HV56 HDMI to VGA Çevirici 10458489 | hızlıal.com

Hocam forumalrda okudugma göre
cevirici ilede görüntü alamazmısım cünkü ekran kartım desteklemiyor

Ekran kartının çeviriciyi desteklememesi gibi birşey duymamıştım daha önce. Elimde digitalden analoga çeviren parçalar var bir sürü kasaya taktım bir sorun yaşamadım. Gittigidiyordan falan alıp çalışmazsa iade edebilirsiniz. Bizi de haberdar edersiniz gelişmelerden.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı