Ayarlanabilir 200 TL- 250 TL kulaklık önerisi

Bütçe
150-250
Bütçeyi arttırıp bunu alın.

Güzel kulaklığa benziyor. Ama ayarlanabilir olmasını istememin sebebi kafama sığıp sığmayacağını bilmemem. Çok büyük de gelebilir küçük de gelebilir eğer bildiğiniz ayarlanabilir kulaklık varsa lütfen söylemekten çekinmeyin.

Güzel kulaklığa benziyor. Ama ayarlanabilir olmasını istememin sebebi kafama sığıp sığmayacağını bilmemem. Çok büyük de gelebilir küçük de gelebilir eğer bildiğiniz ayarlanabilir kulaklık varsa lütfen söylemekten çekinmeyin.
Üründe kafa bandı mevcut. Taktığınız zaman kafanızın şeklini alıyor. Her kafaya uyar diyebiliriz esnekliğinden dolayı. Ayarlamalı kulaklıklar sizin bütçenizde eskide kalıyor. 100 TL civarında ayarlanabilir kulaklık oluyor genellikle.

Üründe kafa bandı mevcut. Taktığınız zaman kafanızın şeklini alıyor. Her kafaya uyar diyebiliriz esnekliğinden dolayı. Ayarlamalı kulaklıklar sizin bütçenizde eskide kalıyor. 100 TL civarında ayarlanabilir kulaklık oluyor genellikle.

Çok sağ ol adamsın, ama eğer daha fazla beğendiğin kulaklık varsa alternatif olarak gönderebilir misin?

Kendim de kullanıyorum.
Eksileri:
Biraz fazla büyük uzun kullanımda biraz ağrıtıyor.
Ses kalitesi mükemmel değil ama fiyatına göre yeterli.
Artıları:
Malzeme kalitesi çok iyi aluminyum kullanılmış başlıkta.
F/P ürünü
Neden üzgün ifade bıraktınız?

Fikrinizi 2. planda düşüneceğim.
Sağ olun şu anda aklımda olanları iyiden kötüye sıralıyorum.en üsttekiler en iyi en alttakiler en kötü)
-Rampage km-K8
-Cooler Master CH321.
-Rampage R36 drop.
-Rampage rgw9.
-HP 4BX31aa.
-Rampage Rogue.
-Gamepower jın.
-Rampage km-K7
-Rampage km-K66

Son düzenleme:
CH321 almanızı pek önermem. Çünkü her kafaya uymuyor. Ses kalitesinden şüphe yok ama konfor anlamında her kafa yapısına uymuyor. İade de edemiyorsunuz zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı