Ayarlar'da 1.03 TB ne olduğu bilinmeyen bir uygulama gözüküyor

Elysiion

Femtopat
Daha fazla  
Screenshot_1.png

Arkadaşlar merhaba, bir işim olduğu için bilgisayarın kendi Ayarlar kısmından Uygulamalar'a girdiğimde böyle bir şey ile karşılaştım. Ne olduğunu bilen var mı? Virüs falansa ne yapmam gerekiyor?

Eki Görüntüle 2195245

Arkadaşlar merhaba, bir işim olduğu için bilgisayarın kendi ayarlar kısmından uygulamalar'a girdiğimde böyle bir şey ile karşılaştım. Ne olduğunu bilen var mı? Virüs falansa ne yapmam gerek.

Sizde bulunan bir antivirüs var ise sağ tık yapıp onunla tarattırın yoksa Windows Defender ile tarattırın virüs varsa taramada çıkar diye umuyorum.

Valorant var mı?
Hayır, Valorant yüklü değil.
Sizde bulunan bir antivirüs var ise sağ tık yapıp onunla tarattırın yoksa Windows Defender ile tarattırın virüs varsa taramada çıkar diye umuyorum.
Windows Defender ile tarattığımda birşey çıkmadı ancak çok gözüme batıyor, bir sorayım dedim. Teşekkürler.

Hayır, Valorant yüklü değil.

Windows Defender ile tarattığımda bir şey çıkmadı ancak çok gözüme batıyor, bir sorayım dedim. Teşekkürler.

Ben böyle konularda fazla bilgi sahibi değilim belki bilmediğimiz bir çözüm var konuyu öne çıkarın veya yeni konu açın yardımcı olalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı