Ayda 19 TL'ye Sezonluk Süper Lig Paketi!

Hakemlik durum diyorsan 1-1 iken verilmeyen 2 sarı bir penaltı ile başlayabiliriz dostum. Ama evet olay sinir bozucu bir şekilde az kayırılan çok kayırılan olayı. Yıllardır hep böyle.

Diagne'nin verilmeyen golü Fener'in ilk golünden önce yapılan faul ona faul vermiyorsan diagneye de vermeyeceksin onun dışında güzel maç oldu.

Diagne'nin attığı gol faul. Net. Peki aynısını Serdar Dursun çift eliyle yapınca neden devam oynatılıyor anlamış değilim.
Dostum bana göre Diagne pozisyonu sıradan bir hava topu mücadelesi. Faul falan yok. Ama onun çok çok öncesinde daha ilk yarıda skora doğrudan etki eden 3 kritik yanlış karar var aynı zamanda bana göre. Dediğim gibi olay tamamen az kayırılan çok kayırılan olayı. Klasik TR süper ligi...

Dostum bana göre diagne pozisyonu sıradan bir hava topu mücadelesi. Faul falan yok. Ama onun çok çok öncesinde daha ilk yarıda skora doğrudan etki eden 3 kritik yanlış karar var aynı zamanda bana göre. Dediğim gibi olay tamamen az kayırılan çok kayırılan olayı. Klasik TR Süper Lig'i...

Daha da izlenmez bu maçlar.

Dostum bana göre Diagne pozisyonu sıradan bir hava topu mücadelesi. Faul falan yok. Ama onun çok çok öncesinde daha ilk yarıda skora doğrudan etki eden 3 kritik yanlış karar var aynı zamanda bana göre. Dediğim gibi olay tamamen az kayırılan çok kayırılan olayı. Klasik TR süper ligi...
Vallahi hocam, o mücadelenin sertliği hakemden hakeme değişiyor. Rize maçında Diagne dağları devirdi Ali Palabıyık oynattı, buna Halil Umut Meler faul çaldı, garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı