Aydın'da bilgisayar nereden toplayabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Reantum

Kilopat
Merhabalar,

Recep bey gibi bilgisi üst düzey olup PC'ye önem veren Aydın'da bilgisayarcı varsa önerebilir misiniz?

Vatanbilgisayar gibi olmazsa sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar abuk sabuk bir başlık. Heyecandan kalbin durmak üzere galiba sakin ol, ilk elektronik eşyanmı? Sana ve senin gibilere o kadar çok yardımcı olmak isteyen insanlara karşı öyle ukala bir tavır sergilemişsin ki. Şaştım kaldım.

Ne kadar abuk sabuk bir başlık. Heyecandan kalbin durmak üzere galiba sakin ol, ilk elektronik eşyanmı? Sana ve senin gibilere o kadar çok yardımcı olmak isteyen insanlara karşı öyle ukala bir tavır sergilemişsin ki. Şaştım kaldım.

Düzelttim dostum.

Konunun başlığı hala Recep BALTAŞ. Sana yardım etmek isteyenleri kendinden uzaklaştırıyorsun kardeşim.

Recep bey adam sizden yardım istiyor aslında. Yardım eder misiniz.

Durun ya!
Adam belli ki yeni üye olmuş. Bende zamanında bu foruma üye olurken, Recep Baltaş her video sonunda foruma gelin, yardımcı olalım diyordu. :) Arkadaş da oradan galeyana gelmiş.
Oysa Recep Baltaş burada bizden öğrendi bu işi. :)
Şaka bir yana arkadaşa çok yüklenmeyin. Recep abiye bütçeni belirt. Zamanı varsa toparlasın bir bilgisayar. Sende bu işi düzgün yapan birine götür, parçaları toparlasın.

Ancak buradaki arkadaşlar da iyi biliyor bu işi.
Bütçen nedir kardeşim?

Bütçen nedir? İlla aydından bilgisayarcı olması şart mı? İnternet üzerinden farklı yerlerden sipariş edersen fiyat oldukça düşecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı