Çözüldü Aygıt yöneticisinde AMD ekran kartının yanında ünlem işareti var

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fakezhl

Hectopat
Yer
Afganistanda big boss ile birlikte
Daha fazla  
Konuda belirtim gibi böyle bir ünlem işareti var. Bu sorun ilk başta şöyle: Oluştu bilgisayara format atmıştık, sonra bilgisayarcı, bilgisayarda olması gereken bir yazılım yüklemişti, ben de yükledim sonra AMD Radeon Graphics HD 8750'nin son güncelemesi geldi, çaktı sonra güncellemeye çalıştım, güncellenmedi. Sonra bir hata gelmişti, sanırım Radeon Software açtığım da driver kurulu değil ya da ekran kartı düzgün takılmamış diye bir uyarı gelmişti, neyse DDU falan kurdum. Sildim driverları, sonra kurdum driverları. Sonra 3 gün falan geçti AMD'nin yanında ünlem işareti çıktı ve (not: AMD software da silinmişti.)Harici yani AMD'ye geçemiyordum. (Oyunlarda ve diğer her şeyde)

Son düzenleyen: Moderatör:
DxDiag üzerinden ekran sekmesinin ekran görüntüsünü atın. DDU ile sadece AMD olanı silin.

1606842109875.png

Aslında ekran kartım 2 GB bu sorun oldundan beri 1.78 gözüküyor.
DxDiag üzerinden ekran sekmesinin ekran görüntüsünü atın. DDU ile sadece AMD olanı silin.

Dedinizi yaptım sorun gene aynı gözüküyor başka bir tavsiyeniz var mı?
Bildirimi gelmedi. En alttaki Windows 7 64 Bit olan sürücüyü kuracaksınız. Sürücü kurulurken hata mı aldınız?

Dediklerinizi uyguladım ama.

1606849243223.png

Hata hala devam ediyor ve Radeon Software açınca böyle bir uyarı geliyor.

Dediklerini yaptım ünlem iişareti gitti ama Radeon Software'dan göstermiş oldum gibi bir sorun hala devam ediyor.
Bildirimi gelmedi. En alttaki Windows 7 64 Bit olan sürücüyü kuracaksınız. Sürücü kurulurken hata mı aldınız?

Pardon sonradan fark ettimki yeniden başlatınca gene aynı sorun çıkıyor.

Son düzenleme:
Adrenalin sürücüsünü mü kuruyorsunuz?

Sorunu çözdüm. Benim laptop Windows 7 idi. Ben de laptopun normal sürmü olan 8.1 Pro (yani bu bilgisyarın genel sürümü) olanı yükledim ve sorun çözüldü. Bayağı basitmiş. Hepinize teşekkürler, iyi günler.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı