Aygıt Yöneticisinde bazı aygıtların başında "!" var

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Ekran Görüntüsü (5).png

Ünlem veren şey direkt PC'nin kendisi:D bu nedir? Neden böyle? Bir probleme sebep olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eksik surucu. Kurulumu ise bu sekilde:
1- Masaüstünde bir klasör oluştur.

2- İndirdiğin ZIP dosyasının içerisindeki her şeyi masaüstünde oluşturduğun klasörün içine at.

3- Aygıt yöneticisi üzerinden donanım kimliğini attığın aygıta sağ tıklayıp aşağıdaki yolu izle.
"Sürücüyü güncelleştir > Bilgisayarımdaki sürücülere göz at > Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver > Disketi Var... > Gözat..."

4- Dosya seçme ekranı gelecektir. Masaüstündeki klasörün içerisinde bulunan gna.inf dosyasını seçip "Aç > Tamam > Sonraki" yolunu izle.

5- Kurulum başlayacaktır, kurulum bittikten sonra bilgisayarını yeniden başlat.
Bu sekilde yapacaksiniz.

Eksik surucu. Kurulumu ise bu sekilde:

Bu sekilde yapacaksiniz.
Win10 22H2 sürümü yok orada, bende 22H2 var.

Win10 22H2 sürümü yok orada, bende 22H2 var.
Sayfa değişti birden, demin linke girdiğimde başka bır sayfayla karşılaştım da pardon.

Hocam olmuyor. Bir klasör oluşturuyorum, RAR dosyasını çıkartıp çıkan her şeyi içine atıyorum. Sürücüleri kendim seçerim diyorum, klasöre geliyorum ama sadece klasörü seçebiliyorum klasörün içi açılmıyor. Klasörü seçince de sürücü bulunamadı diyor.

Ekran Görüntüsü (11).png
Ekran Görüntüsü (12).png
Ekran Görüntüsü (13).png

Bakın RAR'daki dosyalarla ayıklanan dosyalar farklı. Klasörü seçince de daha aşağısı seçilmiyor. Klasör diyince de sürücü yok diyor.

Son düzenleme:
Klasörü seçince de daha aşağısı seçilmiyor. Klasör diyince de sürücü yok diyor.
Çünkü yanlış aygıt için yapıyorsun. Konudaki 11. iletide gösterilen Intel GNA aygıtının ismi Temel Sistem Aygıtı olarak geçiyor ve Umut bunun için sürücü vermiş. Sen ise Bilinmeyen Aygıt'a kurmaya çalışmışsın en son ekran görüntüsünde görüleceği üzere. Intel GNA sürücü işlemini Temel Sistem Aygıtı için yap.

Ek olarak Bilinmeyen Aygıt'ın da donanım kimliğini gönder, onun için de gerekli sürücüyü verelim. Daha detaylı donanım kimliklerini göndermek için konudaki 9. iletide attığın yerden seçeneklere tıklayıp "Donanım kimlikleri"ni seç ve listelenen kimlikleri buraya yolla.

Çünkü yanlış aygıt için yapıyorsun. Konudaki 11. iletide gösterilen Intel GNA aygıtının ismi Temel Sistem Aygıtı olarak geçiyor ve Umut bunun için sürücü vermiş. Sen ise Bilinmeyen Aygıt'a kurmaya çalışmışsın en son ekran görüntüsünde görüleceği üzere. Intel GNA sürücü işlemini Temel Sistem Aygıtı için yap.

Ek olarak Bilinmeyen Aygıt'ın da donanım kimliğini gönder, onun için de gerekli sürücüyü verelim. Daha detaylı donanım kimliklerini göndermek için konudaki 9. iletide attığın yerden seçeneklere tıklayıp "Donanım kimlikleri"ni seç ve listelenen kimlikleri buraya yolla.
Yarın sabah hallederim hemen, teşekkür ederim.

Ekran Görüntüsü (14).png

Öbürünü kurdum hocam, buyrun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı