Çözüldü Aygıt Yöneticisi'nde ekran kartı gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sol İnvictus

Hectopat
Herkese merhaba, dün askerden geldim ve masaüstü PC'mi kurdum sonra kapatırken güncelle ve kapat dedikten sonra sabaha kadar siyah ekranda kaldı, daha sonra sabah 2 defa reset attıktan sonra ekran kartını görmedi. Onboard ekran kartını kullanıyorum şu an. Bu sorunu nasıl çözebilirim arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yeniden başlatmayın. Karışmayın. Yeniden başlattığıniz için oluyor. Bırakın.

Hocam yalnız dün gece 2'den sabaha kadar öyle kaldı ekranda sadece noktalar dönüyor bir düzelme olmadı.

Driverları güncelledim sorun çözüldü. Tavsiye veren herkese teşekkür ederim.
Redirecting yazısına basabilirsiniz.

Hocam sorunu çözemiyorum. Son güncellemeyi kaldırdım ama Windows güncellenmiyor resimdeki gibi kalıyor ve ekran kartını hala görmüyor nasıl bir yol izlemem gerek çok anlamıyorum biraz basite indirgeyerek anlatabilir misiniz size zahmet.

güncellenmiyor.JPG

Hocam sorunu çözemiyorum. Son güncellemeyi kaldırdım ama Windows güncellenmiyor resimdeki gibi kalıyor ve ekran kartını hala görmüyor nasıl bir yol izlemem gerek çok anlamıyorum biraz basite indirgeyerek anlatabilir misiniz size zahmet.

Eki Görüntüle 1526217
HDD varsa yavas olabilir. Beklemeyi deneyin.

Yeniden başlatmayın. Karışmayın. Yeniden başlattığıniz için oluyor. Bırakın.

Hocam yalnız dün gece 2'den sabaha kadar öyle kaldı ekranda sadece noktalar dönüyor bir düzelme olmadı.

Driverları güncelledim sorun çözüldü. Tavsiye veren herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı