Aygıt yöneticisinde görüntüleme aygıtları altındaki kamerayı kamera bölümüne taşımak

YigiTZ0

Hectopat
Makaleler
1
A4Tech kameramı kendi amcap adlı uygulamasında çalıştırabiliyorum. Fakat aygıt yöneticisinde görüntüleme aygıtları olarak görünüyor. Bir arkadaş şöyle yazmıştı:

Arkadaşlar ilgili driver Windows 10'da çalışıyor driver yükleniyor. A4Tech'in kendi aplikasyonu olan amcap da görüntüyü alabiliyorsunuz. Ancak Windows'un kendi kamera programında kameranızı bulamıyoruz diyor. Bunun sebebi de aygıt yöneticisinde "kamera" sekmesi altında değil, "görüntüleme aygıtları" sekmesinde görünmesinden kaynaklı yani scannerların olduğu sekmeye atıyor. Bununla ilgili bir konu ve araştırmama rağmen neden görüntüleme aygıtlarına atıyor da kamera sekmesinin altına almıyor onu bulamadım. Kamera altına almayınca bazı programlar kamera yokmuş gibi davranıyor Zoom gibi.

Bu işlemi yapmanın imkanı var mıdır? Windows'un kendi kamera uygulamasında görmek için.
(Önceden benzer bir konu açmıştım fakat bu mesajı yeni görüyorum. Bu ayrı bir işlem sanırım.)

1661525003128.png

Kamera bu şekilde görünüyor aygıt yöneticisinde.

Geri
Yukarı