Çözüldü Aygıt yöneticisinde PCI bellek denetleyicisi ve SM bus denetleyicisi ünlem işaretli görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anzel Toprak

Hectopat
Daha fazla  
yeni sistem kurdum fakat aygıt yönetecisinde PCİ BELLEK denetleyicisi ve Sm Bus denetleyicsi ünlemli
PCI Bellek Denetleyici : PCI\VEN_8086&DEV_A3A1&SUBSYS_86941043&REV_00
PCI\VEN_8086&DEV_A3A1&SUBSYS_86941043
PCI\VEN_8086&DEV_A3A1&CC_058000
PCI\VEN_8086&DEV_A3A1&CC_0580
ekstra bir şey yapmama gerek yok dendi bunlarda windows update ile düzeleceklmiş dediler. Ben yine de sorayım dedim.
ben gpunun driverlarını kurdum.
peki bu anakart driverlarını bir daha kursam belki yanlış kurmuşumdur diye bir sorun olur mu. şuanlık bir sorun varmış gibi gözükmüyor bu arada sistemde

@Anzel Toprak

Ekran kartı sürücünüz güncel değilse güncelleyin, o sırada zaten GeForce Experience yüklenecektir.

SSD’ye gelirsek bunun ile ilgili ayrı konu açıp beni etiketlerseniz yardımcı olabilirim.
ssd sorunlu diye dediyseniz ben onu başka forumlardan duydum benimkinde bir sıkıntı yokmuş gibi gözüküyor sadece kontrol amaçlı indirdim ilerleyen zamanlarda sağlğını ve ısısını kontrol ederim diye tek bir sıkıntım daha var onedrive hatası alıyorum bşaka bi konumu açmalıyım bunun üzerinden halledebilirmiyiz ?

Geri
Yukarı