Çözüldü Aygıt yöneticisinde PCI bellek denetleyicisi ve SM bus denetleyicisi ünlem işaretli görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anzel Toprak

Hectopat
Daha fazla  
yeni sistem kurdum fakat aygıt yönetecisinde PCİ BELLEK denetleyicisi ve Sm Bus denetleyicsi ünlemli
PCI Bellek Denetleyici : PCI\VEN_8086&DEV_A3A1&SUBSYS_86941043&REV_00
PCI\VEN_8086&DEV_A3A1&SUBSYS_86941043
PCI\VEN_8086&DEV_A3A1&CC_058000
PCI\VEN_8086&DEV_A3A1&CC_0580
ekstra bir şey yapmama gerek yok dendi bunlarda windows update ile düzeleceklmiş dediler. Ben yine de sorayım dedim.
ben gpunun driverlarını kurdum.
peki bu anakart driverlarını bir daha kursam belki yanlış kurmuşumdur diye bir sorun olur mu. şuanlık bir sorun varmış gibi gözükmüyor bu arada sistemde

Bunu kurun.

Çözüm
anakart modelim asus prime h410m-k
az önce sistemi çok yormayan bir oyun testi de yaptım fakat hiç bir sorun gözükmedi sıkıntı yok sanırsam
Sitede anakartın chipset lan ve audiolarını setup dosyalarından kurdum fakat bir daha kursam dert olur mu belki karıştırıp yanlış kurmuşumdur. fakat windows hallediyo dediler başka yerlerde
evet bunu kurunca sorun kalmadı çok teşekkür ederim aygıt yöneticisnde hiç bir sıkıntı yok yani problem yok demektir değil mi

Anakart modelim ASUS Prime H410M-K
Az önce sistemi çok yormayan bir oyun testi de yaptım fakat hiçbir sorun gözükmedi sıkıntı yok sanırsam.
Sitede anakartın chipset LAN ve audiolarını setup dosyalarından kurdum fakat bir daha kursam dert olur mu belki karıştırıp yanlış kurmuşumdur. Fakat Windows hallediyor dediler başka yerlerde.
http://
Tam olarak kurduğunuza emin misiniz?

Bu linki deneyin:

Chipseti kurduğunuzda SM Bus denetleyicisinin düzelmesi gerekirdi. SM Bus denetleyicisinin genel sekmesindeki kod ne? Bir daha kurmayın.
dostum teşekkür ederim söylediğin intel yonga setini kurunca düzeldi.
Aygıt Yöneticisinde herhangi bir sorun yok yani düzgün kurmuşum demektir değil mi driverları.

evet
Evet, düzelmiş. PCI bellek denetleyicisi düzeldi mi?
evet
gene de anlamadım ben söyledikleri chipset lan ve audioyu kurmuştum hatta satayı da kurdum anakartımın sitesinden fakat bunlar düzelmemişti.
Başka herhangi bir şey kurmama gerek var mı önerdiğiniz veya işe yarayabilecek kurduğum şeyler
Msi afterburner
Crystal Disk İnfo ( SSDm sorunlu diyorlardı o yüzden )
gpu driverları (geforce experience)
ve anakart driverları

Geri
Yukarı