Aygıt Yöneticisindeki ünlem simgesi nedir?

ratatoskr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, aygıt yöneticisindeki bu uyarılar chipset güncelleştirmeleriyle mi ilgili, nedir tam olarak?

Dosya Ekleri

• IMG_20220728_080214.jpg
    IMG_20220728_080214.jpg
    150,7 KB · Görüntüleme: 40
Sağ tıklayıp "Özellikler" dediğinizde çıkan sekmelerden birinde "DEVxx" gibi büyük harflerle yazılmış kod gibi bir şey olacak. Onları internette şu rehberden faydalanarak bulabilirsiniz.

Genelde bu sürücüler "Windows Update" kısmında "İsteğe bağlı güncellemeler" altında bulunabiliyor.

Sağ tıklayıp "Özellikler" dediğinizde çıkan sekmelerden birinde "DEVxx" gibi büyük harflerle yazılmış kod gibi bir şey olacak. Onları internette şu rehberden faydalanarak bulabilirsiniz.

Genelde bu sürücüler "Windows Update" kısmında "İsteğe bağlı güncellemeler" altında bulunabiliyor.
Teşekkürler cevap için, windows updatedeki isteğe bağlı güncellemelere karşı pek sıcak değilim. Chipseti vs. güncelleyeceğim. Buradaki tüm ünlemlerin gitmemesi problem olur mu?

@ratatoskr Kullanım alanınız dahilinde değilse problem olmaz. Ben biraz takıntılı insanım. Ünlem içeren hata durumu görmek istemem pek. Kuzenin bilgisayara format attığımda sırf şu ünlemler için saatlerimi harcadığımı bilirim.

Sizde böyle bir durum yoksa sıkıntı yok. Ama yarın öbür gün olası yaşayacağınız sorunlara karşı "Acaba bu mu sorun oldu?" dememek için düzeltin gitsin. 🙂

@ratatoskr Kullanım alanınız dahilinde değilse problem olmaz. Ben biraz takıntılı insanım. Ünlem içeren hata durumu görmek istemem pek. Kuzenin bilgisayara format attığımda sırf şu ünlemler için saatlerimi harcadığımı bilirim.

Sizde böyle bir durum yoksa sıkıntı yok. Ama yarın öbür gün olası yaşayacağınız sorunlara karşı "Acaba bu mu sorun oldu?" dememek için düzeltin gitsin. 🙂
Daha önce opsiyonel güncellemeyle alakalı problem yaşadığım için uzak duruyorum ben de. Son olarak şunu sormak istiyorum; chipset güncellemesinde 3 seçenek var hepsini kurmam mı gerekiyor. Laptop olduğu için bilgisizim. Masaüstünde bu kadar detaylı driver yüklemesi hiç yapmamıştım.

Dosya Ekleri

• IMG_20220728_144559.jpg
    IMG_20220728_144559.jpg
    173,6 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı