Aygıt yöneticisinden ekran kartı cihazını kaldırma sonrası geri yüklenmiyor

AlperenCv

Decapat
Daha fazla  
resim_2021-05-16_141442.png

Arkadaşlar benim bir laptopum var. İçinde iki adet ekran kartı bulunuyor (1.işlemcinin kartı,2.NVIDIA ekran kartım: GT 710M) geçenlerde yaşadığım bir problem yüzünden internetten araştırma yaptım ve "cihazı kaldırıp driverı geri yükle" diyordu. Ben de bunu yaptım ama driverı geri yüklerken bu tarz bir uyarı aldım:
Not: Bu arada aygıt yöneticisinden "donanım değişikliklerini tara" yerine de tıkladım geri gelmedi ekran kartım.

resim_2021-05-16_141746.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Baltaş bu konu hakkında "önce Intel'e ait ekran kartı sürücüsü, ardından NVIDIA ekran kartına ait sürücüyü kurun" demişti. Bence deneyin büyük ihtimalle çözülür.

Recep Baltaş bu konu hakkında "önce Intel'e ait ekran kartı sürücüsü, ardından NVIDIA ekran kartına ait sürücüyü kurun" demişti. Bence deneyin büyük ihtimalle çözülür.
Bunu yaparken direkt internetten veya uygulamadan yeni sürümü kurup mu,yoksa sürücüyü kaldırıp mı geri kuracağım?

O konuda bilgim yok maalesef.
Tamamdır ben bir deneyim sizin dediğinizi çok teşekkür ederim yanıtınız için.
Olmadı malesef başka fikri olan varsa yazarsa sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı