Aygıt Yöneticisinden Sürücü Güncelleme Mantıklı Mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berkay ERTÜRK

Hectopat
Merhaba 3 hafta önce bilgisayarımı w10'a formatlamıştım ve o otomatik olarak en son güncel driverleri kurmuştu galiba ama az önce aygıt yöneticisinden ethernet driverimi Realtek PCIE GBE Family Controller'i güncelledim güncellemeden önce sürümün 2016 tarihli olduğunu hatırlıyorum güncelledikten sonra 23.07.2015 tarihine geçti yani eski sürüme bunun bana bir zararı olur mu bir de sanırım USB giriş driverini güncelledim asmedia USB3.0 extensible host controller ama şimdi sürüm tarihi 10.09.2015 oldu dediğim gibi bana bir zararı olur mu? Resimlerini de atacağım yardım ederseniz teşekkürler eğer konu yanlış yerde ise kusura bakmayın...

Adsız.png
213.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürücülerin güncel olması her zaman iyidir. Zararı olucağını düşünmüyorum. Son sürümünü yüklemek için linkler:Realtek

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer korsan format attıysan PC'nin kendisinde bulunan driver dosyaları gidecektir. Benim kardeşimin laptop'u 4 yıldır formatlanmıyor ve haliyle eSupport dosyaları (driver güncelleme vs.) durduğu için aygıt yöneticisinden çok kolay driver güncelleyebiliyorum. Başka bi önerim ise driver booster yüklemen. Iobit'in bu programını bir de lisanslarsan bütün sürücülerini güncelliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı