Çözüldü Aygıt Yöneticisi'nden yüklü olan sürücü nasıl indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GÖKÇEN41

Zeptopat
Daha fazla  
G300 kulaklık sürücüsü, şu an kullanmış olduğum Windows sürümünde muazzam bir deneyim verdi. 7.1 ses özelliğini çok net bir şekilde fark edebiliyorum. Diğer Windows 10 kullanırken yüklemiş olduğum ses sürücüsünden bu kadar temiz ses alamıyordum, bariz bir farkla daha iyi bir deneyim sunduğu için bu şu anki ses sürücüsünü yedekleyip, diğer Windows sürümlerine geçtiğimde de bu ses sürücüsünü kurup kullanmak istiyorum. Bunun için Aygıt Yöneticisi'nden istediğim bir sürücüyü yedekleyip kullanma imkanım var mı? Birkaç gün içinde Windows 10'a geçeceğim ama bu şu anki ses sürücüsünü kaybetmek istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm:

dism /online /export-driver /destination:"C:\Users\ULUTÜRK\Desktop\yedek" komutuyla cmd komut penceresinden sürücülerimi yedekledim.

Sürücü yedekleme.jpg

Ek yazılım gerektirmeden sürücü yedeklemek isteyen arkadaşlar, altta ki yayından ayrıntılı bilgi alabilirler:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı