Aykut Elmas vs Mahsun Karaca

Mahsun Karaca beni artık daha çok güldürüyor. Çok kaliteli, belgesel tadında göndermeleriyle beni daha fazla eğlendiriyor. Gündemi takip ederek samimi ve ironik üslubuyla ülkenin şikayetlerini dile getiriyor. Şu an Mahsun Karaca'nın prime dönemlerinde olduğunu düşünüyorum. Aykut abim gerileme dönemine girmiş olabilir. Günlük yaşamdan ve gündemden tespitleri abartarak mizah yapıyor. Son zamanlarda hafif de olsa belirli yerlere göndermelere başladı o da.

Aykut artık sarmıyor sürekli aynı şeyleri ele alıyor ben 2020'den sonra bıraktım takip etmeyi. Mahsun daha iyi güncel ve eleştirel mizah yapıyor o yüzden Mahsun diyorum ben

Mahsun Karaca beni artık daha çok güldürüyor. Çok kaliteli, belgesel tadında göndermeleriyle beni daha fazla eğlendiriyor. Gündemi takip ederek samimi ve ironik üslubuyla ülkenin şikayetlerini dile getiriyor. Şu an Mahsun Karaca'nın Prime dönemlerinde olduğunu düşünüyorum. Aykut abim gerileme dönemine girmiş olabilir. Günlük yaşamdan ve gündemden tespitleri abartarak mizah yapıyor. Son zamanlarda hafif de olsa belirli yerlere göndermelere başladı o da.

Evet abartıyor bazı konularda.

Aykut elmas devri çoktan bitti . Aykut elmas ın vine gibi kısa videoları güldürürdü . Video süresi arttıkça güldürmemeye başladı .Mahsun ise giderek gelişiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı