Aykutelmas Katkıda bulunan hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siradan bir ünvan sonucta. Isminizin altinda "katkida bulunan" yazinca mertebeniz artmiyor. Yani demem o ki, fazla takilmayin.

Katkida bulundugunu düsünmüsler ki böyle bir seyi layik görmüsler. Eger ortada bir haksizlik ya da yanlislik varsa da yönetim ekibi ilgilenecektir.
Tagı veren yönetim olursa, eleştiren olmadığı sürece o kararı yargılamazlar, o yüzden eleştiriyoruz. 😁

Hak ettiğini düşünmüyorum. Burada Katkıda Bulunun hak eden bir sürü insan var, Sosyal'de kendini yırtan, insanlara tonla yardımı dokunmuş.

Sırf adam Recep Baltaş'a bir konuda araba önerdi diye KB alıyor, boş.

Ben teknik destek konularında pek yardımını göremedim?

Smh, hayırlı olsun.

Neyse sosyali bırakıyorum, belli ki hak etmek için belirli kişilerden tam torpil almak lazım veya onlara yardım etmek lazım. Emeği geçen insanlar ise bir hiçmiş gibi yetkisi olmadığı yerlere yardım edilmesi istensin. (Yazılım paylaşımı)
Kendinize iyi bakın arkadaşlar, girer miyim emin değilim. Zaten birçok arkadaşım da bırakıyor, artık bu tarz arkadaşlardan yardım alırsınız.

Bu forumda birbirinize yardım ettiğiniz için hepiniz katkıda bulunmuş oluyorsunuz. İllaki etiket olması mı gerekiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı