Aykutelmas Katkıda bulunan hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neyse sosyali bırakıyorum, belli ki hak etmek için belirli kişilerden tam torpil almak lazım veya onlara yardım etmek lazım. Emeği geçen insanlar ise bir hiçmiş gibi yetkisi olmadığı yerlere yardım edilmesi istensin. (Yazılım paylaşımı)
Kendinize iyi bakın arkadaşlar, girer miyim emin değilim. Zaten birçok arkadaşım da bırakıyor, artık bu tarz arkadaşlardan yardım alırsınız.
Aykutelmas araba önerir bize, rahat olun. ☹️

O kadar kişi varken size verilmesi tuhaf, zira gereken şeyleri yaptığınızı görmedim. Sadece Recep Baltaş'ın araba konusuna yardım ettiniz ve katkıda bulunan aldınız. Büyük haksızlık, sizden daha bilgili ve katkısı olan insanlar varken özellikle...
Umarım yetkililer biraz inisiyatif gösterir, gerçekten büyük haksızlık.
Neyse yine de tebrik ederim...

Sırf o yüzdense adam kayırma başlamış o zaman burada da.

Neyse sosyali bırakıyorum, belli ki hak etmek için belirli kişilerden tam torpil almak lazım veya onlara yardım etmek lazım. Emeği geçen insanlar ise bir hiçmiş gibi yetkisi olmadığı yerlere yardım edilmesi istensin. (Yazılım paylaşımı)
Kendinize iyi bakın arkadaşlar, girer miyim emin değilim. Zaten birçok arkadaşım da bırakıyor, artık bu tarz arkadaşlardan yardım alırsınız.
Sen yapma be usta... Senin tag almana gerek yok sen baş tacımızsın.

Önceden de bırakmıştınız, şimdi buradasınız ama. Yapmayın bunu. Ben Sosyal'e günde 20 dakika ayırma kararı aldım. Onda da kendi keyfime göre yardım ediyorum. Size de tavsiye ederim. Takılmıyorsunuz hiçbir şeye.

Şakayı bırakın yahu. Daha Çin'e gidecek, bizimle paylaşacaksınız bunu :). Özlenirsiniz :(.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı