Aylık 120TL ISS önerisi

TimorYuan2

Kilopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Şuana kadar Türk Telekom'u kullandım. Fakat hız bazen yeterli gelmeyebiliyor. Bu yüzden internet sağlayıcımı değiştirmeye karar verdim. Altyapı sorgulaması yaptım ve sonuçları paylaşıyorum.
Screenshot_2020-09-27-00-16-44-265_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2020-09-27-00-15-33-565_com.android.chrome.jpg
Ekstra olarak sizi uğraştırıyorum fakat rica etsem sadece firmayı değil aynı zamanda firmanın içinde önerdiğiniz kampanyayı veya tarifeyi paylaşabilir misiniz? Aylık ücret olarak 70-120TL olarak düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Millenicom 100 Mbit 100 liraydı en son. 100 Mbit alıp 75 veya SNR değeri düşük gelirse 50 Mbit'e sabitletebilirsiniz.
Netspeed'de ise 75 Mbit 94 lira.

TT, Turknet kullandıktan sonra en güzel firmaların Milleni ve Netspeed olduğuna arkadaşlarımla birlikte deneyimleyerek kanaat getirdik. Hizmet müthiş.

Tavsiyem Millenicom olacak. Benim kodumla (F41A8515) üye olabilirsiniz. Millenicom hakkındaki tüm sorularınıza şu linkten cevap bulabilirsiniz. İkinci en mantıklı seçenek ise TürkNet olabilir ancak, arıza vb. durumlarda iletişime geçip hızlı çözüm sunma olasılıkları düşük deniyor. NetSpeed'i ise hiç denemedim ancak, kullananlar memnun olduklarını dile getiriyorlar. Fakat ben şuan Millenicom kullanıyorum ve memnunum açıkçası.
Ekleme: NetSpeed'de 75 Mbps 94 TL iken, Millenicom'da 100 Mbps 109 TL. Kurulum hizmeti 4 ay boyunca 37,5 TL olarak faturalandırılıyor ancak her ISS'de kurulum ücreti mevcut diye biliyorum ki yanılıyorsam düzeltebilirler. Modem almak isterseniz, modem ücreti 11 TL x 24 ay olarak faturaya her ay yansır ancak, Millenicom'un verdiği modemleri tavsiye etmem. Modem olarak tavsiyem Keenetic'in Omni DSL veyahut Extra DSL modelleri.

Netspeed tarifelere göz at bence. 35 Mbps'ye 76 TL veriyorum.
Millenicom 100 Mbit 100 liraydı en son. 100 Mbit alıp 75 veya SNR değeri düşük gelirse 50 Mbit'e sabitletebilirsiniz.
Netspeed'de ise 75 Mbit 94 lira.

TT, Turknet kullandıktan sonra en güzel firmaların Milleni ve Netspeed olduğuna arkadaşlarımla birlikte deneyimleyerek kanaat getirdik. Hizmet müthiş.
Açıkcası 85Mbps İnternet hızını bana tam olarak sağlayacak bir firma varsa cidden çok güzel olur. Aynı zamanda kesinti yaşamak istemiyorum. Geçtikten sonra en fazla 2-3 gün içerisinde İnternet bağlansın istiyorum. En azından bu hıza en yakın değerleri verecek firma sizce hangisi olur.

Tavsiyem Millenicom olacak. Benim kodumla (F41A8515) üye olabilirsiniz. Millenicom hakkındaki tüm sorularınıza şu linkten cevap bulabilirsiniz. İkinci en mantıklı seçenek ise TürkNet olabilir ancak, arıza vb. durumlarda iletişime geçip hızlı çözüm sunma olasılıkları düşük deniyor. NetSpeed'i ise hiç denemedim ancak, kullananlar memnun olduklarını dile getiriyorlar. Fakat ben şuan Millenicom kullanıyorum ve memnunum açıkçası.
İkinci seçenek kesinlikle Turknet olmamalı. Verdiğiniz paranın karşılığını kesinlikle alamıyorsunuz. Diğer söylediklerinize katılıyorum. Netspeed ve Millenicom liderlikte şu an müşteri dostu olma yolunda.

Oradaki yazan 85 Mbps yanlış bir değer. Saha dolabına aşarı yakınsın ve sana 85 Mbps diyorlar. En az 100 Mbps destekliyordur. Benim altyapım 39 diyorlar gelen hız 57 Mbps ankastreye.
İkinci seçenek kesinlikle TürkNet olmamalı. Verdiğiniz paranın karşılığını kesinlikle alamıyorsunuz. Diğer söylediklerinize katılıyorum. NetSpeed ve Millenicom liderlikte şu an müşteri dostu olma yolunda.

Asıl NetSpeed olmamalı hala genel olarak paket kaybı yaşayanlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı