Aylık 200TL Taksitle Sistem Önerisi

Bütçe
200
Hocam taksit kısmı resim gibi bir şey sürekli güncellemez. En son ödeme kısmında güncellenir fakat n11 trendyol gibi yerlerden alsanız daha mantıklı olabilir çünkü incehesap sinerji gibi siteler vade farkını yüksek alıyorlar. Oralara vade farkı ödemektense vatandaki hazır sistemleri alsanız daha mantıklı olabilir.
Edit: Vatandaki hazır sistemler 3.5 den başlıyormuş :)
Şu daha mantıklı geldi bana. İşlemciyi 3200G yapın. SSD'yi kingston a400 yapın. Kasayı'da 3 fan asus vento yapın. 2500 e geliyor ama güzel bir sistem olur bence.
Aynen. Bunu incehesap desteği ile konuşmak iyisi bence. Bu arada kasadan ziyade PSU'ya önem versin arkadaş 🙂

Aynen. Bunu incehesap desteği ile konuşmak iyisi bence. Bu arada kasadan ziyade PSU'ya önem versin arkadaş 🙂
Aynen PSU da sıkıntılı ama kasa tek fan boğar diye düşündüm.
Yaw zaten bu iş böyle oluyor 2 binle başlıyorsun yaw 100TL daha koyup şunu alim şunu alim derken fiyat oluyor 3 bin :D Ben 9 bin ile başladım 12 bine topladım sistemi borç harç :D

Aynen PSU da sıkıntılı ama kasa tek fan boğar diye düşündüm.
Yaw zaten bu iş böyle oluyor 2 binle başlıyorsun yaw 100TL daha koyup şunu alim şunu alim derken fiyat oluyor 3 bin :D Ben 9 bin ile başladım 12 bine topladım sistemi borç harç :D
Peki direkt hiç aşağıdaki sisteme elleme yapmadan alamaz mıyım?

Peki direkt hiç aşağıdaki sisteme elleme yapmadan alamaz mıyım?
PSU'yu değiştirmek şart hocam. SSD JD marka problem yapabilir. CPU ise sadece 50 TL karşılığında 12nm oluyor. Yani PSU haricine belllki göz yumulabilir.
Hocam Discord kullanıyorsanız beni ekleyebilir misiniz?
Kullanıcı adım: Acatay#3739
Reis maalesef kullanmıyorum. Sorununu buradan iletirsen cevaplayabilirim.

PSU'yu değiştirmek şart hocam. SSD JD marka problem yapabilir. CPU ise sadece 50 TL karşılığında 12nm oluyor. Yani PSU haricine belllki göz yumulabilir.

2200TL sistem toplama konuma bakabilir misiniz? 🙄

Senden çok şey istedim farkındayım çok teşekkür ederim ama birkaç soru daha sormak istiyorum.
1- Bu anakartta m2 takma yeri var mı?
2- İncehesap hakkında çok fazla şikayet var yani gerçekten kötü bir site mi?
3- PSU yükseltince bütçemi aşıyor çoğu yerde 350w yeterli demişler, ben psu yerine işlemciyi R3 3200G, SSD'yi ise Kingston M2 yaptım.
Gerçekten sana çok teşekkür ederim fazlasıyla yardımcı oldun.

@saphary

Son düzenleme:

Geri
Yukarı