Aylık taksiti 1500 TL Gaming laptop tavsiyesi

Laptop konusunda genel olarak markaları bilirim ama model olarak çok bir bilgim yok Monster ve Acer'den uzak durmanız iyi olur. Malzeme kaliteleri konusunda memnuniyet seviyeleri çok az.
Dediğiniz gibi model olarak çok bilginiz olmadığı için tavsiyede bulunmayın lütfen, her markanın vasat modelleri var.

Dediğiniz gibi model olarak çok bilginiz olmadığı için tavsiyede bulunmayın lütfen, her markanın vasat modelleri var.

Hocam çoğu arkadaşım Acer aldı ve iade ettiler. Monster alan arkadaşımın da anakartı yanmıştı.
Bilemiyorum bana mı öyle denk geldi.

Acer AN515-Nitro​

Arkadaşım bu modelini almıştı ve iade etti bu kadar üst segment olmasına rağmen.

şu asus rog olarak attığın baya güzele benziyo

Acer laptoplar malzeme kalitesi konusunda sıkıntılı teoride iyi ama uygulamada sıkıntılı bir marka.

Aslında bir sıkıntısı yok. Arkadaşım kullanıyor gayet memnun. Hatta çok sessiz olduğunu söylüyordu. Ki soğutma performansının üstüne su dökemez hiçbir firma. Malzeme kalitesini görme imkanım oldu gayet kaliteli. Bir plastik ne kadar kaliteli oluyorsa o kadar kaliteli.

Hocam çoğu arkadaşım Acer aldı ve iade ettiler Monster alanların da çoğu iade etti.

Acer AN515-Nitro​

Arkadaşım bu modelini almıştı ve iade etti bu kadar üst segment olmasına rağmen.
Monster'ın ucuz olan modelleri hep Clevo kasa olduğu için iade edilmesi normal, ayriyeten attığınız Acer marka sistemin modelini tam yazmamışsınız, kendim de Acer Nitro AN515-44 kullanıyorum gayet memnunum.

şuan listelerimdekiler;

Geri
Yukarı