Aynı ağa bağlı iki masaüstü bilgisayarı ortak ağa bağlama

FearrFD2

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nürburgring.
Daha fazla  
Selam yukarıda da dediğim gibi. İki bilgisayar da aynı ağa Ethernet ile bağlı. Bu iki bilgisayarın dosyalarını istediği an görmesini, ve bu dosyalardan istediğini istediği zaman kendi bilgisayarına aktarabilmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Selam yukarıda da dediğim gibi. İki bilgisayar da aynı ağa Ethernet ile bağlı. Bu iki bilgisayarın dosyalarını istediği an görmesini, ve bu dosyalardan istediğini istediği zaman kendi bilgisayarına aktarabilmesini istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Hangi işletim sistemini kullanıyorsun bilmiyorum ancak paylaşım vereceğin dosyanın üstüne sağ tuş tıklayıp paylaşıma vereceksin. Daha sonra ağ bağlantılarından paylaşım yapmak için ayarlar onları yapacaksın. Ondan sonra zaten otomatik olarak dosya alıp verebilirsin. Adım adım resimleri koyuyorum.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 9
  • 2.jpg
    2.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 15
  • 3.jpg
    3.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 8
  • 4.jpg
    4.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 13
  • 5.jpg
    5.jpg
    22,7 KB · Görüntüleme: 10
  • 6.jpg
    6.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Hangi işletim sistemini kullanıyorsun bilmiyorum ancak paylaşım vereceğin dosyanın üstüne sağ tuş tıklayıp paylaşıma vereceksin. Daha sonra ağ bağlantılarından paylaşım yapmak için ayarlar onları yapacaksın. Ondan sonra zaten otomatik olarak dosya alıp verebilirsin.
İki bilgisayar da windows 10 kullanıyor.

Geri
Yukarı