Aynı anakarttaki iki ekran kartıyla farklı işlemler yapılabilir mi?

Defkhammet

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Şu an GTX 1080 ekran kartım var. Oyun oynamadığım zamanlarda mining yapıyorum. Oyun için 1050 Ti bana yeterli olacaktır. Sorum basit 1050 Ti'ı anakarta takıp 1080'i riser ile anakarta bağlasam 1050 Ti ile oyun oynarken 1080 ile mining yapabilir miyim? Şimdiden görüşlerini paylaşan herkese teşekkür ediyorum.

Hocam NVIDIA da 2 farklı karttan SLI yapılıyor mu? Yoksa mining için bunun teknolojisini üretmişler mi?

Hocam NVIDIA da 2 farklı karttan SLI yapılıyor mu? Yoksa mining için bunun teknolojisini üretmişler mi?

Yorumun için teşekkürler. Riser ile bağladığımda SLI yapmamıza gerek yok diye biliyorum ben, ama emin değilim.

Yorumun için teşekkür ederim. Nasıl yapılacağı hakkında bir fikriniz var mı, yardımcı olursanız sevinirim.

Yorumun için teşekkürler. Riser ile bağladığımda SLI yapmamıza gerek yok diye biliyorum ben, ama emin değilim.

Yorumun için teşekkür ederim. Nasıl yapılacağı hakkında bir fikriniz var mı, yardımcı olursanız sevinirim.
Ben mesela 2 adet 5700xt sahibiyim birisi ile oyun oynarken digeri mining yapabiliyor . Özelden anlatırım yazarsan belki mining anlatmak yasaktır falan burda.

Yeni konular

Geri
Yukarı