Aynı anda 2 cihazı Bluetooth'la bağlamak

JSTRLX

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 2 tane JBL Bluetooth hoparlörüm ikisini aynı telefona bağlayıp aynı anda ses alabilmemi sağlayan bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış hatırlamıyorsam Bluetooth 5.0 ile iki cihaza aynı anda bağlanma özelliği gelmişti. Ses cihazlarında işe yarar mı bilmiyorum ama deneyebilirsiniz.

İkisine aynı anda bağlanabiliyor olmanız lazım. Ben 2 JBL GO yu tek bir telefona bağlamıştım bir keresinde araba ile kulaklığa aynı anda bağlanmıştım. Hoparlörlein modeli nedir? JBL'in bununla ilgli bir uygulaması var JBL portable isimli (yanlışım olabilir çünkü bir sürü uygulaması var) belli modelleri destekliyor indirip hoparlörlerinizi destekliyor mu deneyebilirsiniz?

İkisine aynı anda bağlanabiliyor olmanız lazım. Ben 2 JBL GO yu tek bir telefona bağlamıştım bir keresinde araba ile kulaklığa aynı anda bağlanmıştım. Hoparlörlein modeli nedir? JBL'in bununla ilgli bir uygulaması var JBL portable isimli (yanlışım olabilir çünkü bir sürü uygulaması var) belli modelleri destekliyor indirip hoparlörlerinizi destekliyor mu deneyebilirsiniz?
2side JBL GO 2 biri siyah biri kırmızı JBL portable ı pc yemi indiricez telefonamı.

Yeni konular

Geri
Yukarı