Aynı anda en fazla kaç tane uyarı aldınız?

• Konuyu başlatan Ceix
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 354

Ceix

Hectopat
Moderatörler bana drag Click attı sanırsam aynı anda 6 uyarı aldım. Peki ya siz kaç tane uyarı aldınız?

image.png

Moderatörler bana drag Click attı sanırsam aynı anda 6 uyarı aldım. Peki ya siz kaç tane uyarı aldınız?

Eki Görüntüle 1733433

Gereksiz mesajdan çok fazla kişi ceza yiyor. Umarım gereksiz konudan da ceza yazmaya başlarlar. Ben hiçbir zaman ğeş peşe ceza almadım. Uzun zamandır Technopat'ın sistemini çözdüğümden ceza almadım.

Her açtığım konuda kendimden küçük bir tag komik şeyler yazardım genelde, gülerler severlerdi.
En son bana gereksiz etiketten bir geçirdiler sayamadım.
1 hafta banı yedikten sonra üstüne 1 hafta da ben konuşamadım, hesaba giremedim o derece sağlam geçirdiler😂🤣

Gereksiz mesajdan çok fazla kişi ceza yiyor. Umarım gereksiz konudan da ceza yazmaya başlarlar. Ben hiçbir zaman ğeş peşe ceza almadım. Uzun zamandır Technopat'ın sistemini çözdüğümden ceza almadım.

Sayısalcının teki ile tartışıyorduk en sonunda modlar "Destuur! Sultan mod hazretleri geliyor" deyip geçirdiler bize çekici.

Tam aynı anda değil de, geçen gün korsan içeriğe teşvik uyarım bitmeden gereksiz mesaj uyarısı da almıştım.

2 yani. Hocam moderatörlerden bir özür dileyin, çok sinirlenmişler size :D

Geri
Yukarı