Aynı anda hem Epic Games hem Steam'den GTA 5 olur mu?

kanarya1999

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic Games'den GTA 5 ücretsiz olunca almıştım ve Rockstar hesabımı bağladım. Rockstar hesabımda Steam de bağlı, Steam'den oynamak istiyorum çünkü elime CD key geçti, Steam'den oynamak çünkü her türlü daha güzel oradan oynamak. Steam'den tekrar GTA 5 alsam ne olur? Birleşir mi yoksa ayrı ayrı mı olur veya bug mu olur? Epic Games ilerlemelerim silinir mi? Ne olur bilgisi olan paylaşırsa sevinirim teşekkürler.

Yani ikisi de farklı oluyor

Ne olması gerekiyor

Kardeşim çok yanlış anlamışsın :D

Yani taşınma olmaz derken iki hesapta da ilerlemelerim farklı farklı devammı eder demek istiyorsun.

Ben öyle bir şey demek istemedim ama bana demedin herhalde.

Kardeşim yanlış anladın galiba sorum başlıkta ve açıklamada tekrar oku istersen.
Hocam açtığınız konuyu takip etmezseniz yanlış anlaşılmalar oldukça doğaldır.

Arkadaş hiç bir mesajdan tatmin olmamış. Senin için çözüm sunacağım. Bu 2 platformun müşteri hizmetlerine bağlan senin sorununu onlar çözecektir.
Hocam tatmin olup olmamasının bir önemi yok bilgisayardaki herhangi bir oyun steame atılarak steamden açılabilir kütüphanede de görülür ama bu steam hesabınıza eklendiği anlamına gelmez bence cevaplar oldukça doğru arkadaş anlayamamış.

Hocam tatmin olup olmamasının bir önemi yok bilgisayardaki herhangi bir oyun Steam'e atılarak Steam'den açılabilir kütüphanede de görülür ama bu Steam hesabınıza eklendiği anlamına gelmez bence cevaplar oldukça doğru arkadaş anlayamamış.

Ben onu demedimki birader okuduğuna emin misin?

Ben eskiden Epic Games'ten GTA 5 almıştım Premium Edition olduğu için 1M dolar bedava şirket, araba filan vermişti Sonra'dan Steam'den satın alıp Epic Games'te ki GTA 5'e bağlı hesabım Social Club hesabımı Steam'de ki GTA 5'e bağlayınca Premium Edition olduğu için ekstra olarak 1M dolar geldi yani ilerlemeniz devam ediyor eğer aynı hesaba girerseniz.
Merhaba hortlatmış gibi oluyorum. Benimde Epic games hesabimda GTA 5 Premium Edition versiyonu var. 1M Dolar ve şirket, hangar vs hepsini social club hesabimdaki karakterde bedava elde etmiş oldum. Sizin gibi bende steamden GTA 5 Premium Edition almayı dusunuyorum. Bu durumda yine aynı hesaba bu hediyeler ikinci defa gelecek mi?

Merhaba hortlatmış gibi oluyorum. Benim de Epic Games hesabimda GTA 5 Premium Edition versiyonu var. 1M dolar ve şirket, hangar vs hepsini Social Club hesabimdaki karakterde bedava elde etmiş oldum. Sizin gibi bende Steam'den GTA 5 Premium Edition almayı dusunuyorum. Bu durumda yine aynı hesaba bu hediyeler ikinci defa gelecek mi?

Steam hesabını Social Club ile bağlarsan oluyor. (GTA 5 Olan Steam Hesabını)

Geri
Yukarı