Aynı Anda İki Bluetooth Cihazı Telefona Bağlama

• Konuyu başlatan paL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 40B

paL

Decapat
Merhaba, Realme'nin 5 Pro model telefonunu ve QCY'ın T5 model kulaklığını kullanıyorum. İki cihazın da Bluetooth versiyonu 5.0 ve ikisi de sorunsuz çalışıyor. Şu an yine Bluetooth üzerinden bağlanacağım ve aynı anda kulaklıkla beraber kullanacağım bir gamepad almak istiyorum lakin gamepad'in Bluetooth versiyonunun 5.0 olmaması bir sorun oluşturur mu bundan emin değilim. Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz lütfen?
Şu an almak istediğim gamepad bu;

1580852989642.png

Daha iyi bir gamepad önerisine de açığım.

Cihazınızda varsa başka cihaza bağlan menüsü altından eklemeniz, veyahut bağlantı için türleri ayrıştırmanız gerekli. Her iki kulaklığı da aynı anda arama ve medya için atayıp kullanamazsınız. Birisini medya, diğerini arama şeklinde örneğin atamanız gerekli.

Xiaomi Redmi Note 7 telefonuma aynı anda hem Meizu A20 hoparlörü hem de Xiaomi Mi Band 4 ü sorunsuzca bağlayabiliyoru. Senin de bir sorun yaşamayacağını düşünüyorum.

Gamepadi bu sabah deneme fırsatı buldum arkadaşlar, hem QCY T5'i hem de Rush Apache Pro GBT 444 gamepadimi aynı anda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum. Ayrıca gamepad emülatörlerle de çalışıyor ve hissiyatı cidden iyi. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

Gamepadi bu sabah deneme fırsatı buldum arkadaşlar, hem QCY T5'i hem de Rush Apache Pro GBT 444 gamepadimi aynı anda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum. Ayrıca gamepad emülatörlerle de çalışıyor ve hissiyatı cidden iyi. Yardım eden herkese teşekkür ederim.

Peki sormak istediğim FPS oyunu oynarken PS4 gibi kullanabiliyor musunuz? Sol analog oyuncu hareketi, sağ analog etrafa bakış, L2 hedef alma ve R2 ateş etme vb gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı