Aynı anda iki işlemi yapamıyorum

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşımın yaşadığı bir sorun: Anlatacağım sorun işlemcide mi? RAM'lerde mi? Ekran kartında mı anlayamıyorum. Olay şöyle çok düşük sistem gereksinimi isteyen bir oyun oynarken Discord kulanamıyorum, kullansam bile karşıya sesim kesik kesik ya da hiç gitmiyor özeliklerimi aşağı bırakıyorum;

İşlemci: Intel Pentium'e5200.
RAM: Kingston 2x4 (8 GB) 800 MHz.
Ekran kartı: 512 MB 64'ya da 128 bir bir ekran kartı marka model tam bilmiyorum.

Arkadaşımın yaşadığı bir sorun: Anlatacağım sorun işlemcide mi? RAM'lerde mi? Ekran kartında mı anlayamıyorum. Olay şöyle çok düşük sistem gereksinimi isteyen bir oyun oynarken Discord kulanamıyorum, kullansam bile karşıya sesim kesik kesik ya da hiç gitmiyor özeliklerimi aşağı bırakıyorum;

İşlemci: Intel Pentium'e5200.
RAM: Kingston 2x4 (8 GB) 800 MHz.
Ekran kartı: 512 MB 64'ya da 128 bir bir ekran kartı marka model tam bilmiyorum.

Sorun kulaklığın mikrofununda olabilir. Sistemin ne kadar düşük olsa da karşı tarafa sesini yollayan alet kulaklık ve anakart.

Aynı sorunu eski bilgisayarımda yaşıyordum. Arkadaşlarla oyun oynarken Discord kullanamıyordum. Sorunun işlemci olduğunu düşünüyorum. Ben çözüm olarak Discord'u telefonumdan kullanıyordum.

Geri
Yukarı