Aynı bilgisayarda 2 Steam hesabı kullanmak

Hencc

Decapat
Ana Steam hesabıma tanımlı Rockstar Social Club hesabı uzun bir süre önce çalındığı için Red Dead Online'a o hesaptan giremedim, otomatik giriş yapmadı oyunu yeni aldığımdan. Ben de farklı bir hesap açıp oradan satın aldım.
Şimdi Rdo'ya geri döneceğim ve aklımda 2 soru var.
Ben sık sık Steam hesaplarıma gir çık yapsam herhangi bir sorun, uyarı falan ortaya çıkar mı?
Steam'de aynı 2 hesabı aynı anda kullanmanın bir yolu var mı?
(Rdo aile paylaşımı ile oynanmıyor)

Ana Steam hesabıma tanımlı Rockstar Social Club hesabı uzun bir süre önce çalındığı için Red Dead Online'a o hesaptan giremedim, otomatik giriş yapmadı oyunu yeni aldığımdan. Ben de farklı bir hesap açıp oradan satın aldım.
Şimdi Rdo'ya geri döneceğim ve aklımda 2 soru var.
Ben sık sık Steam hesaplarıma gir çık yapsam herhangi bir sorun, uyarı falan ortaya çıkar mı?
Steam'de aynı 2 hesabı aynı anda kullanmanın bir yolu var mı?
(Rdo aile paylaşımı ile oynanmıyor)
Bilgisayarda başka kullanıcı oluşturup deneyin?Sürekli gir çık sorun olmaz da uğraştırır.

Bilgisayarda başka kullanıcı oluşturup deneyin? Sürekli gir çık sorun olmaz da uğraştırır.

Hocam ne dediğinizi tam olarak anlayamadım aşağıdaki fotoğraftaki yerden oturumu kapatıp farklı hesaba geçtiğimde Steam'de farklı hesaba geçebiliyor muyum? Sanırım başka bir yeri kastettiniz ancak bulamadım şu an.

1652518840347.png

Hocam ne dediğinizi tam olarak anlayamadım aşağıdaki fotoğraftaki yerden oturumu kapatıp farklı hesaba geçtiğimde Steam'de farklı hesaba geçebiliyor muyum? Sanırım başka bir yeri kastettiniz ancak bulamadım şu an.

Eki Görüntüle 1387288
Evet başka hir windows oturumu ile deneyin, işe yaramazsa en kötü silersiniz.

Geri
Yukarı