Aynı Bilgisayarda İki Farklı Firefox Sürümünü Kullanma

Bayram Şenakar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Pazarlama Uzmanı
İş yeri bilgisayarımda Firefox kullanıyorum. Ancak hem kullandığımız sistemin gereksiniminden hem de Java desteğinden dolayı Firefox 43.0 kullanıyorum.
Firefox Quantum ile birlikte kullanabilme imkanım var mı?
Her Firefox Quantum kurmaya çalıştığımda yükseltme olarak algılayıp yükseltiyor.

Ben o işi oyunda yapmıştım. Önce yeni sürümün kurulu olduğu dosyayı USB belleğe kopyaladım. Sonra oyunu kaldırıp eski sürümü kurduktan sonra eski sürümü de belleğe kopyaladım. En son yine kaldırıp iki dosyayı da PC'ye kopyaladım.
Denemek bedava. :)

İş yeri bilgisayarımda Firefox kullanıyorum. Ancak hem kullandığımız sistemin gereksiniminden hem de Java desteğinden dolayı Firefox 43.0 kullanıyorum.
Firefox Quantum ile birlikte kullanabilme imkanım var mı?
Her Firefox Quantum kurmaya çalıştığımda yükseltme olarak algılayıp yükseltiyor.
Merhaba, size yorum atabilmek için foruma kayıt oldum.
Kurmak istediğiniz Firefox sürümünü kurduktan sonra, kurduğunuz sürümün dosyalarını Firefox'un kurulu olduğu dizinden farklı bir dizine yedekledikten sonra diğer kullanacağınız sürümü de yüklemeyi denediniz mi? Yani portable bir şekilde Firefox 43.0'ı kurulu bir şekilde de Firefox Quantum'u kullanmayı denediniz mi? Sonuçları yazarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, size yorum atabilmek için foruma kayıt oldum.
Kurmak istediğiniz Firefox sürümünü kurduktan sonra, kurduğunuz sürümün dosyalarını Firefox'un kurulu olduğu dizinden farklı bir dizine yedekledikten sonra diğer kullanacağınız sürümü de yüklemeyi denediniz mi? Yani portable bir şekilde Firefox 43.0'ı kurulu bir şekilde de Firefox Quantum'u kullanmayı denediniz mi? Sonuçları yazarsanız çok sevinirim.
Deneyeceğim, ama AppData çakışması olacağını düşünüyorum.
Firefox Nightly sürümünü yanına kurabilirsin.
Bakacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı