Aynı bilgisayarda Windows 8.1 ve Windows 11 Beta'da oluşan Bluetooth ses farkı

Windows 11'deki sürücü. Microsoft sürücüsü.

2011 sürücü eski duruyor.
Donanım kimliği paylaşır mısınız?
Üreticinin en güncel sürücüsünü bulalım.
Hocam şöyle bir durum var bir de. Bu Broadcom’un sürücüleri çok garip. Widcomm Bluetooth Software’in çoğu sürücüsünü denedim doğru düzgün çalıştıramadım. Hatırlıyorum Windows 10 da zar zor bulmuştum. Birazdan atarım buraya hocam.

Hocam şöyle bir durum var bir de. Bu Broadcom’un sürücüleri çok garip. Widcomm Bluetooth Software’in çoğu sürücüsünü denedim doğru düzgün çalıştıramadım. Hatırlıyorum Windows 10 da zar zor bulmuştum. Birazdan atarım buraya hocam.
Evet hocam ağ kartlarında hiçbiri bir Intel olamıyor.

USB\VID_0A5C&PID_219C
Bu sitedeki son sürüme de bakın.

Bu sitedeki son sürüme de bakın.
Bu sitelerden indirince direkt uygulamanın kendisini indiriyor. Driver booster gibi bir şey yani.

Sadece Driver indirme seçeneği var.
Uygulamayı yüklemeden.
Hocam konudan farklı fakat bir sorum var. Ben şimdi kendi masaüstü bilgisayarım için Dark Bluetooth 5.0 usb adaptör aldım. Kurulumunu yaptım driverlarını falan hepsini hallettim. Fakat Galaxy Buds+'ı bağladığımda ses kalitesi aynı şu laptoptaki Windows 8.1'deki gibi oluyor. Masaüstü bilgisayarımda Windows 10 var. Hands Free'yi kapattım ama onla alakalı değil. Ayrıca aygıt yöneticisinde gizli aygıtlar var bunlardan dolayı mı acaba?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    36,4 KB · Görüntüleme: 12
Hocam konudan farklı fakat bir sorum var. Ben şimdi kendi masaüstü bilgisayarım için Dark Bluetooth 5.0 usb adaptör aldım. Kurulumunu yaptım driverlarını falan hepsini hallettim. Fakat Galaxy Buds+'ı bağladığımda ses kalitesi aynı şu laptoptaki Windows 8.1'deki gibi oluyor. Masaüstü bilgisayarımda Windows 10 var. Hands Free'yi kapattım ama onla alakalı değil. Ayrıca aygıt yöneticisinde gizli aygıtlar var bunlardan dolayı mı acaba?
Windows Update ile gelmedi mi sürücüler?
isteğe bağlı kısmında olabilir.
Windows 10'daki AAC desteği 21h2'de, henüz insider sürüm.
Eylül ekim gibi gelir.

Windows Update ile gelmedi mi sürücüler?
isteğe bağlı kısmında olabilir.
Windows 10'daki AAC desteği 21h2'de, henüz insider sürüm.
Eylül ekim gibi gelir.
Nasıl yani? Sesin öyle olmasının bir sebebi o mu? O zaman Windows 11 yüklü olan laptopta deneyeyim onu.

Geri
Yukarı