Aynı bilgisayardan oynanabilen oyun tavsiyeleri

MrSheriff

Decapat
Arkadaşlar selam umarım sağlıklısınızdır bildiğiniz gibi karantina gereği evdeyiz ve dikkat ediyoruz kardeşim (9) ve ben evde yeterince sıkılıyoruz aynı PC'den oynayabileceğimiz çok da zor olmayan oyunlar varsa önerilerinize açığım elimizde klavye ve Gamepad mevcut bunu da belirteyim teşekkürler sağlıcakla kalın... (Bu arada yakın zamanda Brothers - Tale of Two sons bitirdik.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam umarım sağlıklısınızdır bildiğiniz gibi karantina gereği evdeyiz ve dikkat ediyoruz kardeşim (9) ve ben evde yeterince sıkılıyoruz aynı PC'den oynayabileceğimiz çok da zor olmayan oyunlar varsa önerilerinize açığım elimizde klavye ve Gamepad mevcut bunu da belirteyim teşekkürler sağlıcakla kalın... (Bu arada yakın zamanda brothers - tale of two sons bitirdik.)

Blur öneririm.

Arkadaşlar selam umarım sağlıklısınızdır bildiğiniz gibi karantina gereği evdeyiz ve dikkat ediyoruz kardeşim (9) ve ben evde yeterince sıkılıyoruz aynı PC'den oynayabileceğimiz çok da zor olmayan oyunlar varsa önerilerinize açığım elimizde klavye ve Gamepad mevcut bunu da belirteyim teşekkürler sağlıcakla kalın... (Bu arada yakın zamanda Brothers - Tale of Two sons bitirdik.)
A Hat in Time öneririm.

Baktım fakat daha böyle hikayeli gibi olan herkese hitap eden şekilde bir oyun var mı ya da eğlenceli vakit geçireceğimiz yani yarıştan falan değil de böyle ne bileyim beraber bir dükkan işletme olur macera oyunu vs tarzında yine de ilginize teşekkürler.
A hat in time öneririm.

Evet bu oyun güzelmiş görüntü ve video olarak ilgimi çekti indirime girdiğinde düşünebilirim bu tarz oyunlara başka öneriniz var mı?

Baktım fakat daha böyle hikayeli gibi olan herkese hitap eden şekilde bir oyun var mı ya da eğlenceli vakit geçireceğimiz yani yarıştan falan değil de böyle ne bileyim beraber bir dükkan işletme olur macera oyunu vs tarzında yine de ilginize teşekkürler.

Evet bu oyun güzelmiş görüntü ve video olarak ilgimi çekti indirime girdiğinde düşünebilirim bu tarz oyunlara başka öneriniz var mı?

Ateş ve su?
Bir oyun daha vardı hapishaneden kaçıyorduk araştırayım ismini yazarım.
Bir de interete 2 kişilik "kantır" yazdığınızda 2 kişilik silahli bir oyun var ben kuzenimle oynuyordum.

Ateş ve su?
Bir oyun daha vardı hapishaneden kaçıyorduk araştırayım ismini yazarım.
Bir de interete 2 kişilik "kantır" yazdığınızda 2 kişilik silahli bir oyun var ben kuzenimle oynuyordum.
Ateş ve su klasiklerden de daha çok steam alt yapılı sağlam oyunlar kral yinede teşekkür ederim :D
Warblade öneririm.
Evet vakit geçirilebilecek bir oyuna benziyor teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı