Aynı EA Play hesabı hem Epic Games hem de Steam'e bağlanabilir mi?

cityofscience

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Steam hesabıma bağlı olan "EA Play" hesabımı Epic üzerinde de kullanabilir miyim? Yoksa Epic için farklı bir hesap mı açmalıyım? (Bazı EA oyunlarım Steam'de Bazıları Epic'te)

Herkese iyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her iki hesabı da ekleyebiliyor olmanız lazım.

Ama Steam kütüphanenizdeki oyun Epic'de gözükmez, tam tersi de geçerli aklınızda bulunsun.

Her iki hesabı da ekleyebiliyor olmanız lazım.

Ama Steam kütüphanenizdeki oyun Epic'de gözükmez, tam tersi de geçerli aklınızda bulunsun.
Yorumunuz için teşekkürler. Amacım Oyunlarımı tek bir platformda birleştirmek değil sadece şunu merak ettiğim için konuyu açtım: Steam'de oyun oynamak içni bağladığım mail adresimin Epicte kullanılmasına müsade eder mi? veya bundan kaynaklı bir hata yaşar mıyım diye merak ettim işin aslı.

Yeni hesap ise tabii neden etmesin? Ben de öyle kullanıyorum; hem Steam hem Epic mailim aynı.

Eski hesapsa mail adresini de değiştirebilirsiniz, unutmadan ekleyeyim.

Şunu soruyorsunuz sanırım siz. 1 tane EA hesabım var. X oyunu Steam'den oynuyorum, y oyununu Epic'den oynuyorum. Bu iki platforma aynı EA heasabını bağlayabilir miyim? Eğer bu şekilde bir şey ise evet bağlayabiliyorsunuz. Mail fark etmiyor aynı olabilir.

Şunu soruyorsunuz sanırım siz. 1 tane EA hesabım var. X oyunu Steam'den oynuyorum, y oyununu Epic'den oynuyorum. Bu iki platforma aynı EA heasabını bağlayabilir miyim? Eğer bu şekilde bir şey ise evet bağlayabiliyorsunuz. Mail fark etmiyor aynı olabilir.
Teşekkür ederim yorumunuz için merak ettiğim kısmı öğrenmiş oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı