Aynı eve iki farklı internet olur mu?

bek0nirvana

Centipat
Halihazırda evde 12 Mbit'lik Superonline ADSL interneti var. Evdekilerin Wi-Fi'ya yüklenmesi sonucu oyunlarda sürekli ping sıkıntısı yaşıyorum. Sadece oyun oynarım Superbox 100 GB kotası bana yeter diye niyetlendim fakat araştırmalarım sonucu çok fazla memnun olmayan insanların yazılarıyla karşılaştım. Evdeki Superonline internetine karışmadan başka bir internet çekmekten yanayım onlar Superonline internetini kullansın ben başka interneti. TurkNet çekmek istiyorum böyle bir olay mümkün müdür?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı evde 1'den fazla internet olabiliyor diye biliyorum yayıncılardan görmüştüm.
Aslında süperonline’nin hizmetinden memnunum. Kimse wifiye bağlı değilken herşey dört dörtlük, Bu yüzden süperonlineyi aradığımda başka bir hat çekemezsiniz diyip hemen süperbox’u teklif ettiler. Ama gördüğüm konularda başka operatörler olursa bağlanıyor diye biliyorum fakat bilgisi olan arkadaşların görüşünü almak istedim

Aslında süperonline’nin hizmetinden memnunum. Kimse wifiye bağlı değilken herşey dört dörtlük, Bu yüzden süperonlineyi aradığımda başka bir hat çekemezsiniz diyip hemen süperbox’u teklif ettiler. Ama gördüğüm konularda başka operatörler olursa bağlanıyor diye biliyorum fakat bilgisi olan arkadaşların görüşünü almak istedim
Şunu bir sorgulayabilirmisiniz ?

Hocam 1 ay önce sorgulattığımda 35 upload veriyordu 3-4 gün önce sorgulattım 55 veriyordu şuanda sorgulatamıyorum sitede hata var
Turk net müşteri hizmetlerini arayıp evde Superonline aboneliği olduğunu sizden de bir abonelik alıp alamayacağınızı sormanız yeterli.

Verebiliriz derse işleme başlarsınız. Taahhüt olmadığı için kolay çıkabilirsiniz.
Forumda Turknet kullanan birisinden kod alın. İlk ayınız bedava ya gelsin.

Ama anlamadığım kapıdaki ankastrede yer mevzusu port girişi olayları falan ama bi arkadaşım türknet kendi kutusunu getiriyor demişti en iyisi yarın bi arıyayım ben

Ama anlamadığım kapıdaki ankastrede yer mevzusu port girişi olayları falan ama bir arkadaşım TurkNet kendi kutusunu getiriyor demişti en iyisi yarın bir arıyayım ben.

TurkNet 7/24 müşteri hizmetleri açık.
1 gigabitlik altyapısını kendi getiriyor.
1000 dowloand 1000 upload. Sadece 100 TL.
Kalanı Türk Telekomun altyapısı.

Geri
Yukarı