Aynı fiyata iPhone 6s Plus mı, 7 mi alınmalı?

Sabahtan beri kafamı kemiriyor bu soru. 2000 TL’ye 2 yıldır kullanılan bir cihaz mı yoksa aynı fiyata daha güncel, daha performanslı bir telefon almak mı? Birincisi bana iPhone kullanıcısı olduğum için makul geliyor. İkincisi ise yeni, güzel ve güçlü oluşuyla. İlkinde çekindiğim konu eski olması, berbat ekran gövde oranı. İkincisinde çekindiğim konu bir arıza sonucunda ne yapacağım? Diyelim 1 hafta sonra arıza yaptı nasıl yaptıracağım? Veya IMEI uçtu ne yapacağım?
Yaklaşık 7-8 saattir bu soruları düşünmek yüzünden kafayı yiyeceğim.

İkisinden de uzak durmanı tavsiye ederim sebebi şudur ki bu iki telefon da eskidi ... Ne kadar bütçen var ? Belirtirsen sana çok güzel telefonlar önerebilirim.

Sosyal medya üzerinden mi alıcaksınız ?

Hayır arkadaşımın Doğubank’ta tanıdığı var. Kendisinden 10’a yakın cihaz almış en son Pazartesi günü başka bir arkadaşımız için Mi 8 SE aldılar. Bir sıkıntı yaşanmadı ama bahtsız bedevi misali kutup ayısı bana denk gelirse ne yapacağım?

Bence Mi9T veya Note 8 PRO almaya bak.

Öyleyse Mi 9T hocam. Çentik yapıyorsanız tam çentik yapın ne öyle görsel şov yapacağız diye ekranımdan yiyorlar. Damla çentiğe karşıyım :)

Hayır arkadaşımın Doğubank’ta tanıdığı var. Kendisinden 10’a yakın cihaz almış en son Pazartesi günü başka bir arkadaşımız için Mi 8 SE aldılar. Bir sıkıntı yaşanmadı ama bahtsız bedevi misali kutup ayısı bana denk gelirse ne yapacağım?

Öyleyse Mi 9T hocam. Çentik yapıyorsanız tam çentik yapın ne öyle görsel şov yapacağız diye ekranımdan yiyorlar. Damla çentiğe karşıyım :)
Sosyal medyada yılllardır xiaomi ürünü satan tanıdığım var imei bile atıyor fiyata ve değişirse imei yenisini attırıyor, sizin tanıdığınız da atıyor mu imei ?

Sosyal medyada yılllardır xiaomi ürünü satan tanıdığım var imei bile atıyor fiyata ve değişirse imei yenisini attırıyor, sizin tanıdığınız da atıyor mu imei ?

Cihazlar hazır IMEI kayıtlı olduğuna göre atabiliyordur. Ömür boyu yazılımsal destekte veriyor. Tanıdığınızın hesap linkini mail atar mısınız zahmet olmazsa? Ona da bakalım.

[email protected]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı