Aynı FPS'de SSD ve HDD farkı

Güncel arkadaşlar.İşlemci farkıda bu laptoplar nerdeyse aynı fiyata 200 tl fark var aralarında yanı 200 tl daha fazla versem başıma bunlar gelmiyecekmiydi :( Gerçekten çok kötü oldum şimdi.Acaba işlemci değiştirme gibi bi durum olabilir mi servise söylesem 4200m yapılabilir mi?
Hayır olmaz. İnternetten kaynaklı olabilir.

Güncel arkadaşlar.İşlemci farkıda bu laptoplar nerdeyse aynı fiyata 200 tl fark var aralarında yanı 200 tl daha fazla versem başıma bunlar gelmiyecekmiydi :( Gerçekten çok kötü oldum şimdi.Acaba işlemci değiştirme gibi bi durum olabilir mi servise söylesem 4200m yapılabilir mi?
Anakartını söyler misin ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam. Farklı internette deneyin. Z500 ile 510 arasında çok fark yok. Arka planda indirme işlemi var mı?

ZNqo73.png

İnternetin oyun içersindeki fps ye bir etkisi olduğu sanmıyor.Ping değeri yüksek olur ise lag olunur ve bunu kasma olarak diye algılayacağımı sanmıyorum.

@Recep Baltaş sizin düşünceleriniz nedir acaba?

Fps göstergesi anlık olsada gecikmiş olabilir. İşlemcileriniz farklı (çok etki edeceğini sanmıyorum). Arkaplanda çalışan uygulamalarda etki eder. Örn. antivirüs.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı