Steam Aynı hediye teslim tarihinde aynı oyundan birden fazla olursa ne olur?

Ardarin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşıma doğum günü için teslim tarihi önceden belirli oyun hediye etmek istiyorum. Başka bir arkadaşımda aynı oyunu hediye etmek isteyip teslim tarihini yine o arkadaşımın doğum günü olarak belirlerse ne olur? Hangimizin hediyesi gider?

Ekran görüntüsü 2023-03-26 050645.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşım geçen gün bana bir oyun atmak istediğinde "Bu ürün arkadaşınızda mevcut" yazmış ve gönderilmemişti. Belki bu yöntemlede aynı duruma takılıp satın alımı iptal eder gibi geliyor.

Kimin tarihi önce girilirse ilk giden gönderebilir, diğerine Arkadaşınız bu ürüne sahip der. Saat olarak daha erkene ayarlarsanız ilk sizinki gider.

Hediyeler zaten mail olarak gidiyor. 2 tane mail almış olur muhtemelen. Birini kabul ettikten sonra normalde hesabında olan oyunu hediye ettiğinizde ne oluyorsa o olur. Steam bunun için potansiyel alıcı listesinde hediye oyuna sahip olanların çıkmayacağını belirtmiş. Burada bir yerde patlar yani.
Keza Steam başka bir yerde kabul edeceğiniz hediye hesabınızda varsa bir bildirim alacaksınız ve oyunu hesabınıza ekleyemeyeceksiniz demiş.

Hediyeler zaten mail olarak gidiyor. 2 tane mail almış olur muhtemelen. Birini kabul ettikten sonra normalde hesabında olan oyunu hediye ettiğinizde ne oluyorsa o olur.

O zaman kabul ettiği hediye benimkisi değilse, Steam oyunu otomatik olarak bana geri iade edecek değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı