Aynı iki azı dişe basamıyorum

IIMERTII

Decapat
Daha fazla  
Altta aynı; biri sağ, biri soldaki iki azı dişime de basamıyorum. Bastığımda ağrıyor. İkisinin de diş eti beyaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağız kokusu var mı veya diş fırçalarken kanama? İltihap olabilir. 2. azı dişse yirmilik dişle ilgili de olabilir.

Ailenizin diş doktoru geldi. Yaş kaç? En sondaki dişler mi? Genel tarifine göre tam çıkmamış yirmilik dişlerin üstündeki diş etleriniz iltihaplanmış gibi.

Ailenizin diş doktoru geldi. Yaş kaç? En sondaki dişler mi? Genel tarifine göre tam çıkmamış yirmilik dişlerin üstündeki diş etleriniz iltihaplanmış gibi.

20'lik değil sondan 2. alttaki dişler ikisi de aynı dipleri beyaz fırçalayınca kanıyor ağız kokusuda vardı listerin kullanmaya başladım geçti.
Sanırım iltihaplandı dişlerin altında normalde pembe olan yer beyaz olmuş.

20'lik değil sondan 2. alttaki dişler ikisi de aynı dipleri beyaz fırçalayınca kanıyor ağız kokusuda vardı listerin kullanmaya başladım geçti.

Sanırım iltihaplandı dişlerin altında normalde pembe olan yer beyaz olmuş.
Ağız kokusu varsa acı tat olur, su içerken özellikle o tat gelir varsa iltihap ve dişlerinin arkasında plak oluşumu varsa onlarda koku yapar muayene olup diş taşı temizliği yaparlar sorunun çözülür.

@IIMERTII Tek taraflı olsa aft olmuş derdim ama iki taraflı aft olması zor. Fotoğraf atma şansın varsa ne olduğunu söyleyebilirim. En mantıklısı randevu alarak muayene olman.

Yeni konular

Geri
Yukarı