Aynı isimle üzerine yazılan dosyayı kurtarma

mikail19o5

Hectopat
Daha fazla  
YouTube için oyun videosu çekmekteyim. Bunun için Adobe Audition 1.5 denen programla sesimi kaydediyorum fakat bir kelimede hata yaptığım için orayı tekrar kayıt aldım ve masaüstüne kaydetmek istedim. Ama maalesef dalgınlığıma geldi ve masaüstünde var olan 25 dakikalık ses kaydının adı untitled idi ve yeni kaydedeceğim dosya da 5 saniye idi :) Ve ben kaydet dedim, doğal olarak aynı isimden dosya olunca değiştirilsin mi dedi ve ben de el alışkanlığı değiştire tıkladım :( Maalesef emek verip çektiğim videonun ses kaydı yok oldu ve yerine 5 saniyelik ses kaydı geldi.

Yardımcı olacak birileri var mı? Birkaç tane recovery programı falan denedim ama olmadı. Bunun dışında programın içinde de aradım belki bir yerlere yedek alıyordur diye ama bulamadım maalesef. Şu an elimde sadece kameranın mikrofonunun kaydettiği düşük kalite ses kaldı o da hoşuma gitmiyor bu şekilde atmak istemiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı