Aynı kart kayıtlı olan Steam hesaplarından birisi ban yerse diğeri de yer mi?

ayasjr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba ben hesap satın aldım ve yasal olmadığını biliyorum. Hesaba para atacağım fakat eğer hesap kilitlenirse ana hesabımla aynı kart kayıtlı olacağı için Steam'in eğer bir ban veya yasaklama olursa o hesabı veya kartı yasaklamasından korkuyorum. Böyle bir şey olabilmekte mi yoksa sadece işlemin yapıldığı hesap mı etkilenir?

Merhaba ben hesap satın aldım ve yasal olmadığını biliyorum. Hesaba para atacağım fakat eğer hesap kilitlenirse ana hesabımla aynı kart kayıtlı olacağı için Steam'in eğer bir ban veya yasaklama olursa o hesabı veya kartı yasaklamasından korkuyorum. Böyle bir şey olabilmekte mi yoksa sadece işlemin yapıldığı hesap mı etkilenir?
Bunu hiç düşünmeyin bir sanal kart oluşturun.

Papara alın veya inanal veya Papara hayalet kart.

Kart ile ban var mı bilmiyorum ama telefon paylaşımından var. İki steam hesabımdan biri VAC ban cezası alınca diğer steam hesabımda aynı oyundan telefon paylaşımından ötürü VAC ban cezası aldı.

VAC yasakları ve diğer yasaklar kullandığınız banka veya kredi kartını etkilemez. Steam'in bununla ilgili bir yazısı mevcut değil. İstediğiniz kadar hesapta kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
Bunu hiç düşünmeyin bir sanal kart oluşturun.
Sanal kart oluştururum fakat sanal kartlar 1 ay sonra siliniyor. Hesabın benim olduğunu kanıtlama şansım olsun diye yapacağım. CD key felan attım hesaba şimdi 5 dolar banını açmaya çalışacağım için bunu yapacağım. Mail benim üstüme, aldığım maili de sildim fakat o maile hesap 7 ay önce geçirilmişti. okuduğum bir makaleye göre hesabın kurulduğu maile de kilitleme gidiyormuş saçma geldi ama riske atmak istemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı