Aynı koda sahip RAM'de sıkıntı çıkma ihtimali var mı?

Satın aldığınız teknolojik ürünleri 2 hafta içinde geri iade edebilirsiniz. Sorun çıkarsa, sorun yaşadım diyip geri iade edebilirsiniz. Tabii aldığınız yer önemli bu durumlarda.

Satın aldığınız teknolojik ürünleri 2 hafta içinde geri iade edebilirsiniz. Sorun çıkarsa, sorun yaşadım diyip geri iade edebilirsiniz. Tabii aldığınız yer önemli bu durumlarda.

PC'yi topladığım lokal bir dükkanın toptancısından sipariş ettik. Biosis Bilgisayar sanırım adamın toptancısı. PC'deki ekran kartı hariç tüm parçalar oradan geldi. Bir sorun yaşamadım.

Yazılan tüm yorumlar için ayrıca teşekkür ederim. Yarın elime ulaşır herhalde, takıp göreceğiz. :)

PC'yi topladığım lokal bir dükkanın toptancısından sipariş ettik. Biosis Bilgisayar sanırım adamın toptancısı. PC'deki ekran kartı hariç tüm parçalar oradan geldi. Bir sorun yaşamadım.

Yazılan tüm yorumlar için ayrıca teşekkür ederim. Yarın elime ulaşır herhalde, takıp göreceğiz. :)
Sorun yaşayacağını düşünmüyorum, şimdiden hayırlı olsun.

Aynı ramlere bende sahibim daha 1 hafta oldu olmadı bir adet 8 gb daha ekledim GPU-Z'den kontrolünüde sağladım single olan ramim dual olarak çalışıyor bios'tan 3000 mhz'e de çektim gayet stabil şekilde çalışıyor bir problem yok.

GÜNCELLEME: Ram elime ulaştı. Diğeri ile birlikte sıkıntısız bir şekilde 3000 MHZ hızında dual olarak çalışıyorlar. Yorum yazan herkese teşekkür ederim tekrardan. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı