Aynı PC'de farklı IP'ler kullanmak

SerkanÇınar

Hectopat
Daha fazla  
Sorum şudur; Ben online bir browser oyunu oynuyorum ve aynı evrende oynadığım bir başka arkadaşım 2 gün sonra 2 haftalığına yurt dışına gidecek onun hesabına bakmamı istiyor. Ancak oyunda şöyle bir kural var 'bir oyuncunun tek bir hesabı olabilir ve arkadaşının hesabına girip bakamaz. Destek sistemine bildiri yapılarak en fazla 1 gün bakıcılık yapabilir. ' Ben arkadaşım hesabını bir hafta günlük belli aralıklarla kontrol edeceğim. Ancak operatör fark ederse multiden ceza alırız.

Aynı PC'de farklı IP'lerle oynamak mümkün mü?
Veya aynı PC'de iki farklı tarayıcı da iki hesap kontrol etsem bu fark edilebilir mi?
Teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Çift hesap tespiti iki şekilde yapılır: IP ve Cookie.

Bu durumda diğer hesaba farklı bir tarayıcı üzerinden VPN açarak girebilirsiniz.

Opera indirdim, Ücretsiz VPN hizmeti veriyormuş, VPN açarak girdim hesaba eve IP her iki tarayıcıda da farklı oldu çok güzel. Operatör VPN açarak oyuna girdiğimi fark eder mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı