Çözüldü Aynı RAM'den 2 tane alınırsa Dual Channel çalışır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mertkarasu

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar, elimde şu anda kullanmış olduğum Adata XPG Gammix D30 8 GB 3000MHz RAM var bir tane daha aynısından almak istiyorum. Alsam acaba Dual Channel çalışır mı?
Anakart ve CPU-Z resimlerini ekledim.
İşlemcim i5 9600K.
Ekran kartım MSI GTX 1080.
RAM Adata XPG Gammix D30 8 GB 3000MHz.
Güç kaynağım FSP Hydro k 700W.
Şu anda Hepsiburada da 305.17 TL gibi bir fiyatı var.

Dosya Ekleri

• qweqweqwe1.jpg
    qweqweqwe1.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 62
  • qweqweqweqwe.jpg
    qweqweqweqwe.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 65
  • qweqweqweqweqweqweqwe.jpg
    qweqweqweqweqweqweqwe.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 74
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. RAM'i satın aldım ve taktım sorunsuz çalışıyor. Fakat Dual mi yoksa Single mi çalışıyorlar hiçbir fikrim yok sizlere CPU-Z programından ekran görüntüsü paylaşacağım Dual mi yoksa değil mi söyleyebilir misiniz?
Evet arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim. RAM'i satın aldım ve taktım sorunsuz çalışıyor. Fakat Dual mi yoksa Single mi çalışıyorlar hiçbir fikrim yok sizlere CPU-Z programından ekran görüntüsü paylaşacağım Dual mi yoksa değil mi söyleyebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 149
  • Adsız2.jpg
    Adsız2.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 148
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    36,1 KB · Görüntüleme: 138
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dual

Geri
Yukarı