Aynı RAM'den bir tane daha takınca bilgisayar açılmıyor

ademturak12

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımda 4 GB RAM vardı bende aynı model RAM'den bir tane daha aldım anakarta taktım ama PC açılmıyor. Aldığım RAM'i çıkartınca açılmıyor zaten duran RAM'i çıkartıp aldığım RAM'i taktığımda yine açılmıyor.

Mesajları gayet iyi okudum. Öte yandan şunu anlayabilen varsa bana da anlatsın.

Aldığım RAM'i çıkartınca açılmıyor zaten duran RAM'i çıkartıp aldığım RAM'i taktığımda yine açılmıyor.

Yeni aldığın RAM'i takınca açılmıyor, çıkartınca yine açılmıyor. Doğru mu anladım?

Yeni aldığın RAM tek takılınca açılıyor mu?

Ana mesajı tam olarak okumadığı için yazmış bir şeyler işte. Benim görüşüm RAM soketlerindeki hasara bağlı olarak anakart arızası.
Aynen anakart arızası 🤭 🤭 🤭

Aynısı Recep abi.
Bu fotoda çipler gözükmüyor. O yüzden bellekleri teker teker takmanı isteyeceğim önce.

Son düzenleme:
Mesajları gayet iyi okudum. Öte yandan şunu anlayabilen varsa bana da anlatsın.

Yeni aldığın RAM'i takınca açılmıyor, çıkartınca yine açılmıyor. Doğru mu anladım?

Yeni aldığın RAM tek takılınca açılıyor mu?

Aynen anakart arızası 🤭 🤭 🤭

Hocam yeni aldığım RAM'i takınca sistem açılmıyor yani 2 tane RAM oluyor açılmıyor.
2. bende zaten duran RAM'i çıkartıp yeni aldığım RAM'i takıyorum yine açılmıyor.
3. bende duran RAM'i sadece takıyorum sistem açılıyor.

Hocam yeni aldığım RAM'i takınca sistem açılmıyor yani 2 tane RAM oluyor açılmıyor.
2. bende zaten duran RAM'i çıkartıp yeni aldığım RAM'i takıyorum yine açılmıyor.
3. bende duran RAM'i sadece takıyorum sistem açılıyor.
İlk mesajınızda tam aksi yazıyor. Biz ne yapalım? @Recep Baltaş , değil mi Recep'im?

BIOS sıfırla, öyle yeni RAM'i takıp açmayı dene. Açılmaz ise yeni RAM bozuk olabilir.

İlk mesajınızda tam aksi yazıyor. Biz ne yapalım? @Recep Baltaş , değil mi Recep'im?

E bunu bana laf sokmadan önce hesap edeceksin. Bana okumadın diyorsun, sen okumamışsın. Ortada anlamı bir cümle bile yok. 75.000 mesaja ulaşana kadar peygamber olduk biz burada milleti analiz ede ede.

BIOS sıfırla, öyle yeni RAM'i takıp açmayı dene. Açılmaz ise yeni RAM bozuk olabilir.

E bunu bana laf sokmadan önce hesap edeceksin. Bana okumadın diyorsun, sen okumamışsın. Ortada anlamı bir cümle bile yok. 75.000 mesaja ulaşana kadar peygamber olduk biz burada milleti analiz ede ede.
Ben okudum be Recep'im. Konu Sahibi yanlış yazmış maalesef. Biz de peygamberiz yoksa 😵‍💫.

Yeni konular

Geri
Yukarı