Çözüldü Aynı Valorant hesabına iki kişi girilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Evet arkadaşlar yurtta olduğum her gün mağazama bakması için Valorant hesabımı arkadaşıma verdim. Ancak ben oyundayken o da girebilir mi veya girince ban falan yer miyim?(uzaktan Valorant mağazama bakabileceğim bir uygulama falan varsa öneri yapabilirsiniz güvenliyse.)

Çözüm
Aynı anda giremezsiniz. Eğer siz oyundayken girmek isterse, oyunu o oynar ve sizi atar.
Evet arkadaşlar yurtta olduğum her gün mağazama bakması için Valorant hesabımı arkadaşıma verdim. Ancak ben oyundayken o da girebilir mi veya girince ban falan yer miyim?(uzaktan Valorant mağazama bakabileceğim bir uygulama falan varsa öneri yapabilirsiniz güvenliyse.)
Vshop diye uygulama var ben oradan bakıyordum.

Evet arkadaşlar yurtta olduğum her gün mağazama bakması için Valorant hesabımı arkadaşıma verdim. Ancak ben oyundayken o da girebilir mi veya girince ban falan yer miyim?(uzaktan Valorant mağazama bakabileceğim bir uygulama falan varsa öneri yapabilirsiniz güvenliyse.

Hocam düzelteylm valkingden kaldırıldı mağaza bakma KB.

Girerse sizi oyundan atar ve o oyuna geçiş yapar. Sonra siz girmeyi denerseniz onu atar siz giriş yaparsınız. Ayrıca telefondan Valorant marketine bakmak için vshop isimli uygulama var öneriyorum.

Aynı anda giremezsiniz biriniz girerse diğerini atar. Hesap paylaşımı yapma dostum çünkü val-7 hatası almaya başlarsın. Oyuna giremezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı