Aynı videoyu ayrı sosyal medya hesaplarına atmak

Theadore

Picopat
Merhaba, her yapılan videoyu iki ayrı sosyal medyaya aynı anda atsak bir sorun çıkar mı? Mesela bir video atacağım onu hem TikTok hesabıma hem YouTube hesabıma atsam sorun çıkar mı?

Youtube veya tiktok, attığım videoları inceleyip başka bir sosyal medyadaki kişinin videolarını kopyaladım zannedip sorun yaratır belki diye düşündüm.
İki hesabın sahibi de sensin. Sorun yaratır dediğin olaylarda da yaşanan tek şey Twitter yüksek mahkemesi gibi herkesin laf söylemesi oluyor.

Eğer çalınan video bir şirkete ait değilse 😊

Merhaba, mesela düzenli video atıyorum desek, bu videoları hem YouTube hem başka bir sosyal medya hesabımda paylaşsam ne olur? ne gibi sorunlar çıkabilir?

Hayır, sorun olmaz.
Emin misiniz? içerik üreticilerine baktığımda hiç kimsede görmedim TikTok veya Instagram'daki videosunu YouTube'a da attığını. Veya tam tersi.

Peki bir şey olmaması için YouTube ve diğer platformun aynı e-posta üzerine açılmış olması lazım mı?

?

Son düzenleme:
Emin misiniz? İçerik üreticilerine baktığımda hiç kimsede görmedim TikTok veya Instagram'daki videosunu YouTube'a da attığını. Veya tam tersi.

Peki bir şey olmaması için YouTube ve diğer platformun aynı e-posta üzerine açılmış olması lazım mı?

Ya hocam sıkıntı olmaz takma kafana bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı