Aynı Wi-Fi üzerinden 2 kişi DayZ oynanmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Lony111

Kilopat
2 ayrı bilgisayar aynı Wi- Fi üzerinden DayZ oynayamıyoruz. Port vesaire ile çözün demişler, hiç biri fayda etmedi. Ne yapılabilir? Sunucudan mı kaynaklıdır?
Başlatma seçeneklerine -port=27010 gibi şeyler yazın demişler. Birine 27010 diğerine 27015 yazdım. Aynı dedikleri gibi. Bazen şansa giriyor bazen hiç girmiyor. ''Connection Error'' isminde bir hata ile karşılaşıyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 Ayrı bilgisayar aynı wi- fi üzerinden DayZ oynayamıyoruz. Port vesaire ile çözün demişler, hiçbiri fayda etmedi. Ne yapılabilir? Sunucudan mı kaynaklıdır?
Başlatma seçeneklerine -port=27010 gibi şeyler yazın demişler. Birine 27010 diğerine 27015 yazdım. Aynı dedikleri gibi. Bazen şansa giriyor bazen hiç girmiyor. "Connection error" isminde bir hata ile karşılaşıyoruz.

İnternetiniz kötü olabilir ağ yapisını kaldırmaz ise yapabilir.

PUBG, Escape From Tarkov, LOL, Hunt Showdown gibi bir sürü oyun oynadık. Sadece bu oyunda var problem. Şu anlık şu şekilde yapıyoruz. Aynı anda sunucuya bağlanıyoruz, o da olmaz ise bir kaç dosya silip dosyaları doğruluyoruz o şekilde açılıyor. Ama bana kesin çözüm gerekiyor. Sürekli bununla uğraşmak sıkıcı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı