Çözüldü Aynı Wi-Fİ üzerinden iki farklı kişi Technopat Sosyal'e girebilir mi?

• Konuyu başlatan Silinen üye 300257
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 503
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
S

Silinen üye 300257

Ziyaretçi
Ev arkadaşım Technopat sosyal üyesi. Zaten ondan öğrenip geldim. Aynı IP adresi olunca mesajlar karışıyor gibi bir şey okudum sosyalde. VPN ile girmekte olduğum sosyale VPN'siz girersem mesajlarımız karışır mı? Başka bi' sıkıntı olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Moderatörlerden biri ikinci hesapları görebiliyoruz demişti. Onun ikinci hesabı gibi olursa diye düşündüm.

Bu konuda hakkında bir bilgim yok.

ama ıp adresi aynı olan değilde mac adresi aynı olanları 2. Hesabı olarak görmesi sistemin daha doğru çalışmasını sağlar.

Zira ıp çakışması olabilir ve bundan dolayıda hesapların banlanması biraz kullanıcı kaybına neden olur
Moderatörlerden biri ikinci hesapları görebiliyoruz demişti. Onun ikinci hesabı gibi olursa diye düşündüm.

Bu konuda hakkında bir bilgim yok.

ama ıp adresi aynı olan değilde mac adresi aynı olanları 2. Hesabı olarak görmesi sistemin daha doğru çalışmasını sağlar.

Zira ıp çakışması olabilir ve bundan dolayıda hesapların banlanması biraz kullanıcı kaybına neden olur

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı