Ayrılıyorum

Allah'a emanet ol. Hakkında hayırlısı olsun, son zamanlarda buralara pek uğrayamıyorum aktif değilim muhabbetimiz yok ama olsun, yolun açık olsun. Kendine göre haklı sebeplerinin olduğunu düşünüyorum, karşı tarafın da vardır. Umarım bundan sonra vakitlerini daha güzel harcarsın.

Yine bekleriz ayrilik olmaz teknoloji de. :) Ama ben de bir cok kez ceza yedim bir keresin de de 1 ay ceza verildi. Ama yine de giriyorum. Eger ceza aliyorsam bu benim hatam ceza verenin degil ki. Ha bir yanlislik olur ya da bazen konu yanlis anlasilir ban yersiniz Technopat'a mesaj atin duzeltirler. En son Recep usta PC satiyordu tam sira bana gelmisken hediye ettigini ogrenmistim bir de ceza yemistim cok uzun bir sure. Mesaj attim duzelttiler siz de eger haksizlik oldugunu dusundugunuz cezalar var ise belirtiniz Technopat'a. Sanirim yonetim sebepleri dediginizle benim anlattiklarimin alakasi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yine bekleriz ayrilik olmaz teknoloji de. :) Ama ben de bir cok kez ceza yedim bir keresin de de 1 ay ceza verildi. Ama yine de giriyorum. Eger ceza aliyorsam bu benim hatam ceza verenin degil ki. Ha bir yanlislik olur ya da bazen konu yanlis anlasilir ban yersiniz Technopat'a mesaj atin duzeltirler. En son Recep usta PC satiyordu tam sira bana gelmisken hediye ettigini ogrenmistim bir de ceza yemistim cok uzun bir sure. Mesaj attim duzelttiler siz de eger haksizlik oldugunu dusundugunuz cezalar var ise belirtiniz Technopat'a. Sanirim yonetim sebepleri dediginizle benim anlattiklarimin alakasi var.
Problemi anlatıp da ortalığı karıştırmanın mânâsı yok o yüzden bana kalsın :) Forum gelişmekte olan bir forum ve yönetimsel olarak da gelişmesi gerek. Bazı konularda fanatiklikten uzaklaşılması lazım ne yazık ki. Görüşmek üzere dostum :kıkırda:

Problemi anlatıpta ortalığı karıştırmanın mânâsı yok o yüzden bana kalsın :) Forum gelişmekte olan bir forum ve yönetimsel olarak da gelişmesi gerek. Bazı konularda fanatiklikten uzaklaşılması lazım ne yazık ki. Görüşmek üzere dostum :kıkırda:
Hala gitmedin mi?
Dedigim gibi zor olur. Ahah :)

Yine birinin kalbini kırmışlar. Teknoloji keyfinden kendini mahrum bırakma birkaç kişi yüzünden. Sen, sana uyan kişilerle eğlenip keyif almaya devam etseydin keşke.

Seni tanımıyorum ama Technopat'tan ayrılman emin ol sana çok bir şey kaybettirmez. Senin için sevindim...

@çokdüşünenbiri dediği de doğru. Ben de tanımıyorum seni. Hayatın buna bağlı değil sonuçta:) Keyif almak için buradayız. Çok can sıkıcı bir konu değilse o kişileri salla muhattap alma:) Ben öyle yapıyorum açıkçası:) Moderatör veya normal üye bana ne:) Karakteri olsun, dürüst olsun öncelikle:)

Geri
Yukarı